Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Medical Diamonds
 • Sokratesa 2a lok. 79 Warszawa 01-909

Medical Diamonds

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Pozostałe

Zdrowie miej po kontrolą: nowoczesne badanie diagnostyczne USG piersi bądź kończyn dolnych z konsultacją w renomowanej przychodni Medical Diamonds. Specjaliści wysokiej próby i nowoczesny sprzęt!

-45%

200 zł

109 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-09-22 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Wybrane badania USG w Medical Diamonds, 3 opcje
 • 1) 109 zł za USG piersi + konsultacja
 • 2) 119 zł za USG Doppler (jedna kończyna - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • 3) 159 zł za USG Doppler (dwie kończyny - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • Profilaktyka na pierwszym miejscu: nowoczesne badanie diagnostyczne, dzięki któremu można precyzyjnie ocenić wygląd i stan narządów wewnętrznych, żył, tętnic
 • Nowoczesny aparat USG: szybkie i niezwykle precyzyjne wykonanie badania
 • Medical Diamonds: pełen profesjonalizm, wysokiej klasy specjaliści z zakresu rehabilitacji, wsparcie lekarzy z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, kardiologii, endokrynologii, ginekologii
 • Kupony ważne aż do 28 lutego 2017 r.
 • Zdrowie nikomu nie jest dane raz na zawsze - aby Cię nie opuściło, dbaj o nie, badaj się i pozwól się prześwietlić w Medical Diamonds! Czekają tam na Ciebie wybrane badania USG wraz z konsultacją lekarską.
 • Masz 3 opcje do wyboru:1) 109 zł za USG piersi + konsultacja 2) 119 zł za USG Doppler (jedna kończyna - żyły lub tętnice) + konsultacja 3) 159 zł za USG Doppler (dwie kończyny - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • Badanie USGTo nowoczesne badanie diagnostyczne pozwalające na dokonanie precyzyjnej oceny wyglądów i kondycji narządów wewnętrznych, a także tkanek miękkich. Stosuje się je w szeroko pojętej diagnostyce - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dzięki specjalistycznej głowicy obraz badanego narządu wyświetla się na ekranie, co umożliwia niezwykle precyzyjną ocenę lekarską. Badanie jest bezbolesne i nie wymaga hospitalizacji. USG pozwala na bardzo szybkie wykrycie różnorakich nieprawidłowości organizmu - w tym także nowotworów.
 • USG piersiUSG piersi umożliwia zlokalizowanie guzków i stwardnień na piersiach, pozwala też dostrzec inne zmiany chorobowe. USG powinna przeprowadzać regularnie każda kobieta, która ukończyła 18-20 rok życia. Badanie jest nieinwazyjne, bezbolesne, a także całkowicie bezpieczne. W odróżnieniu od mammografii, można je powtarzać wielokrotnie.
 • Badania USG - DopplerCzasami w żyłach i tętnicach pojawiają się przeszkody, które mogą spowodować zablokowanie sprawny przepływ krwi, a w konsekwencji doprowadzić np. do udaru mózgu czy zawału serca. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie drożności żył i tętnic - zarówno przez osoby podatne na tego typu przypadłości, jak też profilaktycznie, w celu wczesnego wykrycia problemu i pozbycia się go. Jedną z najlepszych metod na monitorowanie drożności żyło i tętnic jest przeprowadzenie USG Dopplera. To badanie ultrasonograficzne wykorzystujące falę ultradźwiękową wysłaną przez specjalną głowicę.
 • Nowoczesny aparat USG, którym dysponuje Medical Diamonds umożliwia szybkie i bardzo precyzyjne wykonanie badania Dopplera żył i tętnic. Lekarze na podstawie wyników zaproponują Ci dalsze kroki w celu wyeliminowania problemu.
 • Medical DiamondsTo nowoczesna przychodnia oferująca usługi z zakresu rehabilitacji oraz konsultacje lekarzy specjalistów i badania USG. Pacjenci mogą tu liczyć na pomoc i wsparcie wykształconych, doświadczonych specjalistów z dziedziny rehabilitacji, ortopedii, medycyny sportowej, kardiologii, endokrynologii, ginekologii i wielu innych. W procesie ich leczenia stosują oni specjalistyczną wiedzą zdobytą na renomowanych polskich uczelniach, systematycznie wzbogacaną podczas udziału w licznych kursach. Zabiegi przeprowadza się przy użyciu nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń bazujących na współczesnej technologii. Placówka jest wyposażona także w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny.
 • Kliknij Kup Teraz - pielęgnuj zdrowie!
 • Galeria zdjęć:

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]