Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Turystyka » Pozostałe

Oferta podstawowa Zabytkowy pałac w centrum Ciechocinka - luksusowe wnętrza w uzdrowiskowym klimacie Pałac Łazienki II usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia, to zabytkowy, ponad stuletni obiekt, który powrócił do dawnej świetności i oryginalnej nazwy Łazienki II. Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy bio

-47%

300 zł

159 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-01-29 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Oferta podstawowa Zabytkowy pałac w centrum Ciechocinka - luksusowe wnętrza w uzdrowiskowym klimacie Pałac Łazienki II usytuowany w centrum Ciechocinka, 25 km od Torunia, to zabytkowy, ponad stuletni obiekt, który powrócił do dawnej świetności i oryginalnej nazwy Łazienki II.
 • Połączenie nowoczesności z unikatowymi, pałacowymi wnętrzami zapewnia Gościom komfortowy wypoczynek i stwarza możliwości skorzystania z szerokiego zakresu profesjonalnych zabiegów leczniczo-rehabilitacyjnych oraz odnowy biologicznej w Centrum Medical.Pałac dysponuje 51 pokojami, które zostały odrestaurowane na przestrzeni 2013 i 2014 roku.
 • Wyposażone w nowe łóżka z piankowymi, medycznymi materacami, nowe wykładziny oraz firany i zasłony, kuszą przytulnością i zachęcają do dłuższego wypoczynku.Goście mają do dyspozycji również Marconi Restaurant, która zaprasza na dania kuchni polskiej i europejskiej.Ciechocinek ze swoim łagodnym, nizinnym klimatem jest idealnym miejscem wypoczynku z dziećmi.
 • Dlatego Pałac Łazienki II nie zapomina o najmłodszych Gościach.
 • Pałac dysponuje łóżeczkami dziecięcymi i dostawkami, zapewniającymi komfort dzieciom jak i rodzicom.
 • Dostępny jest kolorowy, pełen gier i zabaw Kids Klub, z możliwością organizacji opieki i animacji.
 • Szef Kuchni zadbał o to, aby w menu znalazły się zdrowe i smaczne potrawy dla milusińskich.
 • Pałac zlokalizowany jest w sąsiedztwie parków pełnych zieleni a od najbliższego placu zabaw dzieli go ledwie 5 minut spaceru.
 • Ciechocinek jest największym uzdrowiskiem nizinnym w Polsce, znanym w kraju i za granicą od ponad 160 lat.
 • Uzdrowisko posiada bogate źródła wód mineralnych stosowanych w zabiegach balneologicznych oraz do celów pitnych.Ciechocinek posiada korzystne warunki bioklimatyczne – duże nasłonecznienie, niewielkie wahania temperatury, dużą ilość dni bezwietrznych i niski poziom opadów atmosferycznych.
 • W uzdrowisku leczy się choroby narządu ruchu, choroby reumatyczne, układu oddechowego, krążenia, układu nerwowego i przemiany materii.
 • Ciechocinek Kujawsko - Pomorskie Miasta

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]