Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Gastronomia » Pozostałe

REWELACYJNY SMARTWATCH ZEGAREK PL MENU!

-46%

300 zł

160 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2019-02-18 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Idealny pomysł na prezent ! Połączenie tradycyjnegozegarkaz nowoczesnym.
 • To najnowsza technologia SmartWear! Dzięki temu zegarkowi Twoje życie stanie się jeszcze łatwiejsze! Pozwala na korzystanie z różnych funkcji telefonu bezpośrednio zzegarka! Nie czekaj! Złap okazję już dzisiaj! .

Szczegóły:

 • Oferta promocyjna/kupon Infobuzer obejmuje: SMARTWATCH ZEGAREK PL MENU Aby zrealizować kupon Infobuzer.
 • pl należy: - Zakupiony kupon Infobuzer należy przesłać na adres e-mail podany na kuponie w zakladce adres firmy w treści e-mail - należy napisać: imię i nazwisko, dane adresowe do wysyłki oraz numer telefonu kontaktowego.
 • W tytule e-maila wpisać: kod kuponu Infobuzer.
 • pl Wysyłka gratis listem poleconym lub dopłata 15zł i wysyłka kurierem Kupon ważny 1 miesiąc od daty zakupu.
 • Jedna osoba może kupić więcej niż 1 kupon .
 • SMARTWATCH ZEGAREK PL MENU to połączenie tradycyjnegozegarkaz nowoczesnym, dotykowym urządzeniem komunikującym się Twoim telefonem, dzięki któremu Twoje życie stanie się jeszcze łatwiejsze! To najnowsza technologia SmartWear! Wielofunkcyjny SmartWatch U8 kompatybilny jest z urządzenia typu smartphone posiadającymi Bluetooth i działającymi w oparciu o system Android lub iOS.
 • Pozwala na korzystanie z różnych funkcji telefonu bezpośrednio zzegarka, na 1.
 • 48 dotykowym ekranie.
 • Najważniejsze funkcje U8: Łącze Bluetooth, możesz połączyć swój telefon z zegarkiem i nie wyjmować go z kieszenie kiedy ktoś do Ciebie dzwoni.
 • Odbieranie, odrzucanie i wykonywanie połączeń Wyświetlanie numeru lub nazwy połączeń przychodzących Dźwięk, kiedy przychodzi połączenie głosowe Alarm chroniący przed zgubieniem kiedy telefon straci połączenie z zegarkiem na odległość ponad 10 m automatycznie włączy się alarm Wbudowany mikrofon oraz głośnik funkcja rozmowy głośnomówiącej Synchronizacja kontaktów, historii połączeń Kompatybilność z systemami Android oraz iOS Możliwość odbierania smsów (tylko system Android) Odtwarzanie i kontrolowanie muzyki z telefonu przezzegarek Wykonywanie zdjęć telefonem, ustaw aparat w telefonie i zegarkiem zwolnij migawkę Stoper, Kalkulator, Kalendarz Budzik pięć pozycji do wyboru Monitor snu pokazuje przespane godziny i efektywność snu Krokomierz pokazuje ile wykonało się kroków w danym dniu, jaki przebyło się dystans w jakim czasie oraz ile spaliło się kalorii Tryb przypominający o braku aktywności, posiada funkcję po aktywowaniu której w przypadku braku aktywności fizycznej włączy się alarm Zegarekwyświetla godzinę,datę, dzień tygodnia,stan baterii Do wyboru dwie różne tarczezegarka Połączenie za pośrednictwem Bluetooth (co najmniej wersja 2.
 • 0) .

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]