Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Turystyka » Pozostałe

ALL INCLUSIVE! LAKI HOTEL & SPA ****+ WCZASY SAMOLOTEM WYLOT Z KATOWIC! TOP! TOP! TOP! Wczasy samolotem 7 noclegów z wyżywieniem ALL INCLUSIVE W LAKI HOTEL & SPA ****+, nowo wybudowany hotel, otwarty w Czerwcu 2017r

-37%

2627 zł

1649 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2019-07-10 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Ochryda Historyczne miasto nad Jeziorem Ochrydzkim oraz popularny wakacyjny kurort.
 • Choć leży nad jeziorem, to odnieść można wrażenie, że to kurort nadmorski.
 • Liczne plaże, krystalicznie czysta woda oraz rozmiary jeziora, którego drugi brzeg ginie za horyzontem.
 • Wiele możliwości spędzania czasu i bogata oferta sportowo-rekreacyjna.
 • Ochryda posiada dobrą infrastrukturę turystyczną.
 • Liczne zabytki i malownicze położenie to jedne z wielu atutów miasta.
 • Inną zaletą są tanie taksówki, dzięki którym za rozsądne pieniądze można dojechać do najciekawszych plaż w okolic 5 powodów, dla których warto odwiedzić Macedonię 1.    Pomieszanie nowego i starego: dzięki bogatej historii, jest wiele historycznych miejsc i budynków do zobaczenia w całym kraju.
 • W stolicy, Skopje, znajdziesz ekscytującą mieszankę starego i nowego, dzięki projektowi renowacji „Skopje 2014”, który został stworzony, aby odbudować miasto do dawnej świetności po potężnym trzęsieniu ziemi z 1963 roku.2.    Natura: góry, jeziora, lasy, różne środowiska, klimaty i krajobrazy to tylko niektóre z pięknych scenerii, jakie Macedonia ma do zaoferowania.
 • Od wspaniałego Jeziora Ochrydzkiego, do ośrodków narciarskich i Parku Narodowego Mavrovo — a wszystko to na wyciągnięcie ręki! Obszary naturalne Macedonii są rozproszone po całym kraju, a do odkrycia jest mnóstwo klejnotów, zwłaszcza jeśli lubisz przebywać na łonie natury.3.    Bogata kultura, której może pozazdrościć niejeden europejski kraj! Macedonia jest jednym z tych obszarów, które są najdłużej zamieszkane w Europie, a także jednym z tych krajów, które najczęściej zmieniały „właścicieli”.
 • Na przestrzeni dziejów kilka królestw przejęło i ukształtowało kraj, co doprowadziło do ekscytującej i niezwykle interesującej mieszanki kulturowej.
 • Wyraźnie może zauważyć wpływy osmańskie, greckie czy bałkańskie.
 • Stolica Skopje jest pełna majestatycznych posągów i budynków — najprawdopodobniej ma najwięcej posągów na świecie w przeliczeniu na jednego mieszkańca!4.    Festiwale, festiwale i jeszcze raz festiwale! Karnawał w Strumicy ma ponad stuletnią tradycję — odbywa się zawsze pod koniec marca.
 • Letni Festiwal w Skopje natomiast trwa począwszy od 21 czerwca przez cztery do pięciu tygodni, prezentując tradycyjne imprezy, muzykę ludową i otwarcia muzealne.
 • Warto także wziąć udział w Skopje Jazz Festival i Międzynarodowym Festiwalu Filmowym.
 • Ochryda co roku zaprasza na Festiwal Muzyki Klasycznej w lipcu i sierpniu.
 • Wyjątkowym, tradycyjnym wydarzeniem roku jest Letni Festiwal Galičnik, w którym jedna szczęśliwa para zawiera związek małżeński podczas bardzo wyjątkowej i tradycyjnej ceremonii.5.    Macedonia to kraina winem płynąca! Czy wiesz, że dwie trzecie winiarstwa byłej Jugosławii miało miejsce w Macedonii? Wino odegrało znaczącą rolę w historii tego kraju, a podczas pobytu można spróbować kilkunastu rodzajów wina.
 • Najlepsze jest to, że ceny tutaj są niskie, bez utraty jakości! To niewątpliwie ekscytujące i interesujące miejsce dla wszystkich miłośników wina!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - DobreZabawki Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]