Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Turystyka » Włochy

Włochy, Florencja: pokój standard z opcją śniadania i spa
-26%

423,62 zł

310,93 zł
Dostępność oferty:
1d 0h 9m 17s

Opis

  • Hotel
  • Hotel Grifone 4* położony jest w cichej dzielnicy Florencji i oferuje dogodne połączenia komunikacyjne (100 metrów od hotelu znajduje się przystanek autobusowy, z którego można dojechać do centrum miasta i dworca kolejowego Santa Maria Novella). W pobliżu hotelu znajduje się wiele restauracji, pizzerii, kawiarni i sklepów. Goście mają wiele okazji do skosztowania lokalnych potraw. Obiekt znajduje się zaledwie 15 min spacerem od centrum miasta.
  • Hotel Grifone dysponuje salą telewizyjną, czytelnią, salonem koktajlowym z barem, małym centrum biznesowym z komputerami osobistymi, drukarkami i szybkim dostępem do internetu oraz siłownią z nowoczesnym sprzętem fitness.
  • Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.
  • Przykładowe atrakcje turystyczne
  • Galeria Uffizi – galeria sztuki, jednocześnie jedno z najstarszych muzeów na kontynencie. W galerii m.in. dzieła Tycjana, Rembrandta, Antoona van Dycka, Albrechta Dürera czy Michała Anioła.
  • Ogród botaniczny – powstał w 1545 roku, założył go Niccolò Tribolo dla Kosmy I Medyceusza. W ogrodzie dostępna jest lokalna roślinność toskańska oraz rośliny egzotyczne.
  • Ponte Vecchio (most Złotników) – najstarszy most we Florencji, znajduje się na rzece Arno. Zbudowany w latach 1335–1345 według projektu Neriego di Fioravante i Taddeo Gaddi.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-38%
283,93zł
175,75
-38%
284,63zł
176,17
-80%
914,43zł
176,55

Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]