Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • Studio Stylizacji Paznokci "LANA"ul.Woronicza 30AWarszawa
  • Studio Stylizacji Paznokci "LANA"ul.Woronicza 30AWarszawa

Studio Stylizacji Paznokci "LANA"ul.Woronicza 30AWarszawa

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Manicure i pedicure

40 zł zamiast 67 zł za MANICURE VINYLUX firmy CND Studio Stylizacji Paznokci LANA na Warszawskim Mokotowie.

-40%

67 zł

40 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2014-03-13 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • Kupon obejmuje MANICURE VINYLUX firmy CND Studio Stylizacji Paznokci LANA na Warszawskim Mokotowie o wartości 67 zł. MOŻLIWOŚĆ WYDRUKOWANIA KUPONU NA PREZENT (NA KUPONIE UPOMINKOWYM WYDRUKOWANA BĘDZIE JEDYNIE CENA PRZED RABATEM). Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem Szeroki zakres świadczonych usług Miła atmosfera Dogodna lokalizacja salonu

Szczegóły:

  • Kupon obejmuje MANICURE VINYLUX firmy CND Studio Stylizacji Paznokci LANA na Warszawskim Mokotowie o wartości 67 zł. Jeden klient może nabyć nieograniczoną ilość kuponów Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja telefoniczna terminu wizyty pod numerem tel. 537510194 Rezerwując wizytę należy podać unikalny numer kuponu oraz KOD PIN DEZAKTYWACJI widoczny na kuponie Do Salonu należy zgłosić się z wydrukowanym kuponem Oferta nie łączy się z innymi promocjami w salonie W przypadku nie odwołania wizyty min. 24h przed zarezerwowaną datą, kupon przepada  Oferta limitowana !!! Termin ważności kuponu 30 dni - w tym momencie należy zarezerwować termin wizyty
  • Studio Stylizacji Paznokci ,,Lana’’ mieści się w samym centrum Mokotowa przy ul.
  • Woronicza 30A obok metra Wierzbno, Telewizji i Radia Polskiego.To kameralne studio powstało  niedawno - w 2013 r z myślą o klientkach które cenią sobie swój czas, jakość usług i miłą atmosferę, a przede wszystkim profesionalizm.Manicure VinyluxLakiery Vinylux to nowość w zakresie stylizacji paznokci firmy CND. System składa się z lakierów do paznokci Vinylux Weekly Polish i Vinylux Weekly Top Coat.
  • Ten pierwszy z  nadaje kolor oraz zawiera w sobie bazę dla drugiego , drugi zaś zapewnia połysk i trwałość na minimum tydzień.Dużą zaletą lakierów Vinylux jest połączenie cech lakierów hybrydowych i klasycznych. Czas schnięcia skrócony do około 10 minut.
  • Lakiery posiadają też najlepsze cechy lakierów klasycznych – ściąga się je za pomocą zwykłego zmywacza, nie wymagają stosowania lampy UV.
  • Dodatkową zaletą jest gama kolorów odpowiadających produktom hybrydowym Shellac, dzięki czemu można je łatwo łączyć – np.
  • pedicure hybrydowy i manicure Vinylux.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-69%
230zł
69,99
-25%
100zł
75
-30%
100zł
69,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]