Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Lepszy Wzrok
 • http://lepszywzrok.com
 • Wybierz dogodna
  lokalizację !

Lepszy Wzrok

Ocena sprzedawcy

Ocena wystawiona na podstawie opinii użytkowników o poszczególnych ofertach sprzedawcy.
0% 100%

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Okulistyka

Okulary korekcyjne i więcej

-73%

150 zł

39,99 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2020-04-06 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Jeżeli widzisz tylko czubek własnego nosa, to znak, że czas na zmianę perspektywy. Udaj się czym prędzej do salonu Lepszy Wzrok z dzisiejszym grouponem i wybierz odpowiednie okulary.
 • Oferta
 • 1) 39,99 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem,
 • 2) 49,99 zł za groupon zniżkowy wart 300 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem i badaniem wzroku pod kątem doboru okularów lub
 • 3) 59,99 zł za groupon zniżkowy wart 480 zł na okulary korekcyjne z antyrefleksem, badaniem wzroku pod kątem doboru okularów i dodatkową parą szkieł z antyrefleksem (do wykorzystania dla siebie lub bliskiej osoby).
 • Specjalistyczne badania wzroku (opcja 2. i 3.) to pierwszy krok w wyborze odpowiednich szkieł. Po dokładnym określeniu wady pracownik salonu pomoże dobrać oprawki dopasowane do rysów twarzy. W ofercie znajdują się oprawy klasyczne, awangardowe oraz te odpowiadające aktualnym trendom. Szkła pokryte będą powłoką antyrefleksyjną, by wyeliminować uciążliwe dla oczu refleksy świetlne, czyli tzw. odblaski.
 • Lepszy Wzrok
 • Firma na pierwszym miejscu stawia jakość wykonywanych usług i szacunek do klienta. Dlatego też odwiedzający salony Lepszy Wzrok mogą liczyć nie tylko na pomoc w dopasowaniu okularów i soczewek, ale również na wykonanie pomiarów ostrości widzenia czy analizę wyników testów. W ofercie znajdują się soczewki progresywne, dwuogniskowe, a także te przeznaczone do użytku przy komputerze czy podczas jazdy samochodem.
 • Lepszy Wzrok to również gabinety lekarskie, które - jako nieliczne w woj. łódzkim - prowadzą ćwiczenia wzrokowe oraz oferują pomoc w doborze szkieł pryzmatycznych i aplikację progresywnych soczewek kontaktowych. Gabinety dają gwarancję adaptacji na zakupione produkty, czyli bezpłatną wymianę soczewek w razie niedostosowania się do zalecanej korekcji.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-46%
150zł
79,99
-30%
100zł
69,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]