Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Perli Smile Spa
 • Wilcza 3 Warszawa 00-538

Perli Smile Spa

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Pozostałe

Wybielanie lampą LED

129 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-07-25 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Wybierz 1 z 3 opcji
 • 45-minutowe wybielanie zębów Intense:
 • 129 zł za 1 zabieg,
 • 244 zł za 2 zabiegi (2 zabiegi dla 1 osoby lub po 1 zabiegu dla 2 osób),
 • 359 zł za 3 zabiegi (dowolna kombinacja
 • z zabiegów może skorzystać 1, 2 lub 3 osoby).
 • Zabieg polega na nałożeniu na zęby żelu na bazie nadboranu sodu i naświetleniu lampą LED. Trwa 45 minut - po 25 minutach następuje wymiana żelu i zabieg jest dalej kontynuowany. Wybielanie zębów zachodzi dzięki reakcji utleniania barwników osadzonych na szkliwie. Żel wybielający jest produkowany w Unii Europejskiej i spełnia wszelkie wymogi unijne regulowane Dyrektywą Rady 2011/84/UE z dn.20.09.2011. Katalizatorem procesu wybielanie jest zimne, niebieskie światło emitowane przez lampę elektroluminescencyjną. Metoda nie wymaga stosowania specjalnej ochrony dziąseł, nie powoduje nadwrażliwości zębów, a przede wszystkim nie niszczy szkliwa. Przed rozpoczęciem zabiegu, wspólnie z Klientem, określany jest kolor zębów, a następnie po zabiegu porównuje się o ile tonów zęby zostały wybielone. Zęby ulegają rozjaśnieniu po każdym zabiegu od 2 do 9 tonów, średnio o 4 tony kolorystyczne. Metoda wybielania zębów w Perli Smile Spa jest bezbolesna i całkowicie bezpieczna.
 • Perli Smile Spa
 • Perli Smile Spa to wyspecjalizowane salony wybielania zębów w Warszawie.Twórczyniami są dwie przyjaciółki, którym brakowało miłego miejsca, w którym skutecznie, bezpiecznie i w przystępnej cenie można zadbać o białe zęby. Poznając nową osobę, jedną z pierwszych rzeczy, na którą zwracamy uwagę – to uśmiech. Piękny, biały uśmiech buduje pewność siebie, odmładza i sprawia, że czujemy się atrakcyjniejsi. Perli Smile Spa to odpowiedź na takie potrzeby. Specjalizacja w jednej dziedzinie zapewnia skuteczność i wysoką jakość usług. Wnętrza salonów zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić jak największy komfort i intymność podczas zabiegu. Wizyta w perli to nie tylko gwarancja białego uśmiechu, ale też chwila relaksu.
 • Na wybielanie można przyjść bez umawiania, w przerwie na lunch, w drodze na zakupy, wracając z pracy, w wolnej chwili. Salony są otwarte od poniedziałku do piątku od 10 do 21 oraz w soboty od 10 do 17.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-83%
300zł
49,99
-67%
310zł
99,99
-87%
385zł
49,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]