Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Laguna Medical (KN)
 • Gdynia
 • Plac Kaszubski 1

Laguna Medical (KN)

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

Inne oferty sprzedawcy

więcej...

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Laser - zabiegi

Laserowa korekcja wzroku

1900 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2015-12-27 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Wybierz 1 z 2 opcji
 • Zabieg laserowej korekcji wzroku:
 • 1900 zł za zabieg na jedno oko
 • 3800 zł za zabieg na dwoje oczu.
 • Zabieg wykonywany jest metodą EBK. Oferta obejmuje również wizytę kontrolną (dzień po zabiegu).
 • Ebk (Keratektomia Epi-Bowman) należy do powierzchownej procedury ablacyjnej, w której specjalnym epikeratomem usuwa się nabłonek rogówki, a laser excimerowy koryguje wadę na jej powierzchni. Po zabiegu konieczne jest zastosowanie opatrunkowych soczewek kontaktowych przez około 3 dni. Metoda ta wybierana jest np. przy cienkich rogówkach, u pacjentów z wadami do -8,0 dioptrii krótkowzroczności oraz z niewielkim astygmatyzmem. Dolegliwości bólowe mijają po ok. 2 dniach.
 • Laserowa korekcja wzroku jest jedną z najpopularniejszych metod eliminacji wad wzroku i pozwala na trwałe zrezygnowanie z noszenia okularów lub soczewek kontaktowych. Korekcja poprzedzona jest konsultacją, podczas której lekarz decyduje o kwalifikacji pacjenta do zabiegu. Sam zabieg przeprowadzany jest bardzo szybko, a dzięki miejscowemu znieczuleniu pacjent nie odczuwa dyskomfortu. Godzinę po zabiegu można wrócić do domu. Ostrość widzenia poprawia się z każdą godziną i następnego dnia wynosi już zwykle 90%. Prowadzenie samochodu czy lekka praca możliwe są już po 24 godzinach od zabiegu przy użyciu metody LASIK. 
 • Warto dodać, że lekarze z Laguna Medical na początku ostatniej dekady jako pierwsi na Pomorzu rozpoczęli wykonywanie zabiegów laserowej korekcji wad wzroku. Przez ten czas zmieniała się aparatura, techniki zabiegowe i pojawiały się nowe możliwości, a wraz z tymi zmianami coraz większą perfekcję osiągał zespół Laguna Medical. Centrum dysponuje najnowszym sprzętem diagnostycznym i jako jedyny ośrodek na północy Polski posiada wysokospecjalistyczny, zintegrowany sprzęt do dokładnej oceny rogówki i przedniego odcinka oka OCT VisanteOmni firmy Zeiss. Zabiegi laserowej korekcji są wykonywane na najnowszym i najszybszym laserze excimerowym amerykańskiej firmy Alcon- WaveLight EX500. Precyzję zabiegów gwarantuje nowoczesna i dokładna stacja diagnostyczna.
 • Laguna Medical
 • Jedna z najdynamiczniej rozwijających się firm o profilu medycznym na Pomorzu już od ponad 10 lat troszczy się o swoich pacjentów, nieustannie rozszerzając ofertę proponowanych usług i zabiegów. Placówka współpracuje ze znanymi firmami medycznymi na terenie całej Polski, w tym z lecznicą Citomed, Centrum Enel Med, Medicover czy Medica Polska. Specjaliści Laguna Medical przyjmują zarówno w Trójmieście, jak i w Warszawie, Toruniu, Bydgoszczy, Chełmnie i Pile, gdzie prowadzą placówki partnerskie.
 • Pacjenci ośrodka mogą liczyć na pełną opiekę medyczną, począwszy od badań wstępnych poprzez zabiegi, aż do wizyt kontrolnych, z zakresu okulistyki, ortopedii, chirurgii ogólnej oraz dermatologii estetycznej.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-33%
30zł
19,99
-79%
490zł
99,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]