Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Medical Diamonds
 • Sokratesa 2a lok. 79 Warszawa 01-909

Medical Diamonds

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Pozostałe

Zdrowie nie ma ceny: nowoczesne badanie diagnostyczne USG (tarczycy, tętnic szyjnych lub ślinianek, piersi, kończyn dolnych) w renomowanej przychodni Medical Diamonds. Specjaliści wysokiej próby i nowoczesny sprzęt! Kupony ważne aż do 30 czerwca 2016 r.

-29%

120 zł

85 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2016-07-18 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Wybrane badania USG w Medical Diamonds, 6 opcji
 • Opcja 1: 85 zł zamiast 120 zł za USG tarczycy
 • Opcja 2: 109 zł zamiast 160 zł za USG Doppler tętnic szyjnych lub ślinianek
 • Opcja 3: 129 zł zamiast 200 zł za USG piersi + konsultacja
 • Opcja 4: 129 zł zamiast 200 zł za USG ortopedyczne (jedna kończyna) + konsultacja
 • Opcja 5: 139 zł zamiast 200 zł za USG Doppler (jedna kończyna - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • Opcja 6: 185 zł zamiast 260 zł za USG Doppler (dwie kończyny - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • Profilaktyka na pierwszym miejscu: nowoczesne badanie diagnostyczne, dzięki któremu można precyzyjnie ocenić wygląd i stan narządów wewnętrznych, żył, tętnic
 • Nowoczesny aparat USG: szybkie i niezwykle precyzyjne wykonanie badania
 • Medical Diamonds: pełen profesjonalizm, wysokiej klasy specjaliści z zakresu rehabilitacji, wsparcie lekarzy z dziedziny ortopedii, medycyny sportowej, kardiologii, endokrynologii, ginekologii
 • Kupony ważne aż do 30 czerwca 2016 r.!
 • Warto czasem dać się prześwietlić - może to zmienić Twoje życie na lepsze, a wręcz je uratować! Nie zwlekaj zatem i sięgnij po kupon MyDeal na wybrane badanie USG w Medical Diamonds!
 • Masz 6 opcji do wyboru:1) 85 zł zamiast 120 zł za USG tarczycy2) 109 zł zamiast 160 zł za USG Doppler tętnic szyjnych lub ślinianek3) 129 zł zamiast 200 zł za USG piersi + konsultacja4) 129 zł zamiast 200 zł za USG ortopedyczne (jedna kończyna) + konsultacja5) 139 zł zamiast 200 zł za USG Doppler (jedna kończyna - żyły lub tętnice) + konsultacja6) 185 zł zamiast 260 zł za USG Doppler (dwie kończyny - żyły lub tętnice) + konsultacja
 • Badanie USGTo nowoczesne badanie diagnostyczne pozwalające na dokonanie precyzyjnej oceny wyglądów i kondycji narządów wewnętrznych, a także tkanek miękkich. Stosuje się je w szeroko pojętej diagnostyce - zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Dzięki specjalistycznej głowicy obraz badanego narządu wyświetla się na ekranie, co umożliwia niezwykle precyzyjną ocenę lekarską. Badanie jest bezbolesne i nie wymaga hospitalizacji. USG pozwala na bardzo szybkie wykrycie różnorakich nieprawidłowości organizmu - w tym także nowotworów.
 • Badania USG - DopplerCzasami w żyłach i tętnicach pojawiają się przeszkody, które mogą spowodować zablokowanie sprawny przepływ krwi, a w konsekwencji doprowadzić np. do udaru mózgu czy zawału serca. Dlatego tak ważne jest kontrolowanie drożności żył i tętnic - zarówno przez osoby podatne na tego typu przypadłości, jak też profilaktycznie, w celu wczesnego wykrycia problemu i pozbycia się go. Jedną z najlepszych metod na monitorowanie drożności żyło i tętnic jest przeprowadzenie USG Dopplera. To badanie ultrasonograficzne wykorzystujące falę ultradźwiękową wysłaną przez specjalną głowicę.
 • Nowoczesny aparat USG, którym dysponuje Medical Diamonds umożliwia szybkie i bardzo precyzyjne wykonanie badania Dopplera żył i tętnic. Lekarze na podstawie wyników zaproponują Ci dalsze kroki w celu wyeliminowania problemu.
 • Medical DiamondsTo nowoczesna przychodnia oferująca usługi z zakresu rehabilitacji oraz konsultacje lekarzy specjalistów i badania USG. Pacjenci mogą tu liczyć na pomoc i wsparcie wykształconych, doświadczonych specjalistów z dziedziny rehabilitacji, ortopedii, medycyny sportowej, kardiologii, endokrynologii, ginekologii i wielu innych. W procesie ich leczenia stosują oni specjalistyczną wiedzą zdobytą na renomowanych polskich uczelniach, systematycznie wzbogacaną podczas udziału w licznych kursach. Zabiegi przeprowadza się przy użyciu nowoczesnych, zaawansowanych urządzeń bazujących na współczesnej technologii. Placówka jest wyposażona także w wysokiej jakości sprzęt diagnostyczny.
 • Więcej dowiesz się TUTAJ.
 • Kliknij Kup Teraz - wyprzedź chorobę!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-50%
70zł
34,99
-42%
208zł
119,99
-50%
80zł
39,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]