Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Aquapark Druskininkai
 • al. 13-1
 • Druskininkai
 • Vilniaus

Aquapark Druskininkai

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Gastronomia » Pozostałe

Aquapark w Druskienikach

-32%

103,50 zł

69,99 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-06-26 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Wybierz 1 z 2 opcji
 • Całodzienny bilet wstępu do parku wodnego i kompleksu łaźni dla 1 osoby dorosłej:
 • 69,99 zł zamiast 103,50 zł za bilet wstępu w tygodniu (pon.-pt.),
 • 89,99 zł zamiast 135 zł za bilet wstępu w tygodniu (pon.-pt.) i w weekend (sob.-niedz.).
 • Strefa rozrywek wodnych
 • W skład Parku Wodnego wchodzą: wieża zjeżdżalni, składająca się z 6-ciu różnych zjeżdżalni zamkniętych i otwartych, oraz strefa basenów pod urzekającą kopułą dachu. Zjazd ze zjeżdżalni na oponie lub bez opony, zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala właściwie ocenić swoje umiejętności i kondycję. Zjazd z olbrzymią prędkością, najdłuższą zjeżdżalnią „Bermudy” o długości 212 m lub zjeżdżalnią „Ekstremalna” z mnóstwem zakrętów, zapewniają odpowiednią dawkę adrenaliny.
 • Strefa basenów o niepowtarzalnych kształtach oferuje 1800 m² powierzchni do pływania w wielkim basenie, w którym dodatkowo ciało masują wyciekające ze skał kaskady, wodospady i prądy podwodne. Odpocząć można w cieniu dziewięciometrowych palm, a poprzez przeszkloną ścianę – podziwiać widok na piękną panoramę uroczych brzegów Niemna. Zwolennicy aktywnego odpoczynku mogą zmagać się z morskimi falami w basenie, albo wypróbować swoją kondycję, pływając wartką rzeką z prądem lub pod prąd. Do ogrzania się i pobudzenia zmysłów zapraszają łaźnia sucha i parowa, jak również strefa relaksu z promieniami podczerwieni rozgrzewającymi ciało. Jako uzupełnienie przyjemności płynących z rozrywek można wziąć udział w codziennej gimnastyce wodnej oraz skorzystać z programu łaźniowego dla całej rodziny w łaźni „Karakum”.
 • Strefa 20 łaźni
 • Strefa 20 łaźni to oaza wypoczynku. Wszystkie łaźnie posiadają oryginalny wystrój, zaprojektowane zostały na wzór różnych światowych tradycji. Codziennie istnieje możliwość skorzystania ze specjalnych, bezpłatnych programów łaźniowych wykorzystujących do maseczek ekologiczny miód oraz sól z Morza Czarnego, oferowane są wanty brzozowe i dębowe oraz terapie zapachami: eukaliptusa, mięty, owoców cytrusowych i wielu innych. W łaźniach wyznaczonych do wypoczynku prywatnego, można podarować sobie indywidualną maseczkę czekoladową lub na bazie alg morskich oraz program chłostania wantami, dobrany dla każdego indywidualnie. W strefie łaźniowej można też nabyć wanty i samodzielnie wykonać zabieg chłostania dla siebie lub dla bliskiej osoby. W dni wolne i święta można skorzystać ze specjalnych programów łaźniowych dla nagusów.
 • Strefa łaźni obejmuje – 9 łaźni suchych (saun), 10 łaźni parowych oraz łaźnię turecką „Hamam”. Po zabiegach w łaźni można zregenerować siły w basenie, gdzie znajdują się zarówno kaskady i jacuzzi, jak też unikalny bar wodny, oferujący różnego rodzaju egzotyczne koktajle. Basen zewnętrzny, jacuzzi i lodowate wodospady o zimowej porze roku mile zaskoczą miłośników ostrych wrażeń, natomiast latem – doskonale orzeźwią. Basen muzyczny przenosi w świat medytacji i niespodziewanych doznań, prysznice poprawiają nastrój strumieniami – na przemian zimnej i ciepłej wody, a lodowa komnata sprawia szczególną przyjemność po zabiegu w łaźni. Ci, którzy chcą odzyskać siły, zapraszani są do pokoju relaksu, gdzie leżąc na podgrzewanych leżakach można orzeźwić się specjalnie przygotowaną herbatą łaźniową z mięty pieprzowej, listków brzozy oraz pokrzywy. Na scenie strefy łaźniowej występują profesjonalni tancerze, piosenkarze oraz inni artyści.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-44%
100zł
55,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]