Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Premium Medical
 • Kobielska 23 Warszawa 04-359

Premium Medical

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Zabiegi

Zabieg bezinwazyjnej ginekologii estetycznej wraz konsultacją: laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy albo laserowe leczenie nietrzymania moczu w Premium Medical. W pełni bezpieczne zabiegi przy użyciu lasera MonaLisa Touch!

-30%

2000 zł

1399 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-09-20 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • 1399 zł zamiast 2000 zł za nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej wraz z konsultacją w Premium Medical
 • Zabiegi do wyboru:- laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy - laserowe leczenie nietrzymania moczu
 • Całkowicie bezpieczne zabiegi przy użyciu najnowocześniejszego lasera MonaLisa Touch®
 • Pełna dyskrecja i komfort
 • Premium Medical: nowoczesna klinika oferująca wsparcie i opiekę cenionych specjalistów z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii i urologii
 • Zadbaj o sprawy kobiece - sprawnie i bezpiecznie wyeliminuj wstydliwe przypadłości! Odwiedź Premium Medical, gdzie za wybrany, nieinwazyjny zabieg ginekologii estetycznej wraz z konsultacją zapłacisz jedynie 1399 zł zamiast 2000 zł!
 • Zabiegi do wyboru:- laserowa rewitalizacja (zwężenie) pochwy- laserowe leczenie nietrzymania moczu
 • MonaLisa Touch®Oba zabiegi odbywają się z wykorzystaniem zaawansowanego technologicznie lasera MonaLisa Touch®. Jest to laser CO2 skonstruowany z myślą o przeprowadzaniu zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej. Urządzenie emituje specjalny rodzaj krótkich impulsów o zmiennej mocy szczytowej (impuls DEKA w technologii Pulse Shape Design). Stymulują one termicznie błonę śluzową pochwy, aktywując fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenu, elastyny oraz kwasu hialuronowego. W efekcie prowadzi to do powstawania nowych włókien i naczyń krwionośnych.
 • Rewitalizacja pochwyZabieg laserowy umożliwia szybki proces powrotu odpowiednich właściwości ścian pochwy - zarówno w aspekcie odpowiedniej redukcji rozluźnienia, jak i zwiększenia satysfakcji ze stosunków płciowych. Polega on na 10-15-minutowej ekspozycji ścian pochwy na działanie impulsów laserowych. Energia lasera jest dopasowana do indywidualnej charakterystyki błony śluzowej i grubości ścian pochwy danej pacjentki. Zabieg jest bezbolesny.
 • Leczenie wysiłkowego nietrzymania moczuPodczas zabiegu określony typ impulsów lasera stymuluje produkcję nowych włókien kolagenu w obszarze powięzi łonowo-cewkowej, znajdującej się pomiędzy przednią ścianą pochwy, a cewką moczową. Struktura ta najczęściej ulega destrukcji w czasie porodów drogami natury, a jej dysfunkcja prowadzi do pojawienia się objawów wysiłkowego nietrzymania moczu. Wpływ energii lasera powoduje odtwarzanie się struktur kolagenowych powięzi łonowo-cewkowej - w efekcie daje to poprawę warunków prawidłowego trzymania moczu. Zabieg polega na ekspozycji ścian pochwy na działanie impulsów laserowych - trwa to 10-15 minut. W obrębie przedniej ściany pochwy ekspozycja jest dłuższa. Ma to na celu dodatkowe pobudzenie wytwarzania nowych włókien kolagenu w obrębie powięzi łonowo-cewkowej. Skuteczność lasera MonaLisa Touch® w leczeniu różnych postaci nietrzymania moczu u kobiet jest potwierdzona doniesieniami klinicznymi.
 • Więcej dowiesz się TUTAJ.
 • Klinika Premium MedicalPremium Medical to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawia się profesjonalne podejście do zdrowia. Nowoczesna klinika skupia w swoich szeregach powszechnie cenionych specjalistów z ogromnym doświadczeniem z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii i urologii. To pionierzy w opiece zdrowotnej, wykazujący holistyczne podejście do pacjenta. Premium Medical to nie tylko skuteczne leczenie, to także doskonale rozwinięta diagnostyka bazująca na autorskich programach badań profilaktycznych. Aby móc w pełni  kontrolować stan zdrowia pacjentów i przeprowadzać skuteczne leczenie, zespół specjalistów Premium Medical korzysta z najwyższej jakości sprzętu medycznego.
 • Kliknij Kup Teraz - zapomnij o uciążliwych, wstydliwych przypadłościach, wyeliminuj je w Premium Medical!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-57%
300zł
129
-69%
490zł
149
-52%
190zł
89,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]