Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Premium Medical
 • Kobielska 23 Warszawa 04-359

Premium Medical

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Dieta i odchudzanie

Wielki powrót do smukłej sylwetki przed wakacjami: konsultacja dietetyczna z pomiarami antropometrycznymi i rozpisaniem diety na 7 dni w Premium Medical. Zdrowe odchudzanie = skuteczne odchudzanie!

-43%

350 zł

199 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-09-20 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • 199 zł za konsultację dietetyczną z rozpisaniem diety na 7 dni w Premium Medical
 • W ramach konsultacji:- dokładne pomiary antropometryczne, tj. masy ciała, obwodów ciała- szczegółowy wywiad żywieniowy dot. nawyków, stylu życia, preferencji żywieniowych- ustalenie celu diety- dopasowany do potrzeb jadłospis na 7 dni
 • Wsparcie specjalisty: ułożenie optymalnego planu odchudzania ułatwiającego osiągnięcie właściwych proporcji ciała i poprawę stanu zdrowia, pomoc w wypracowaniu prawidłowych, długotrwałych nawyków żywieniowych
 • Idealny czas na gubienie zbędnych kilogramów: sezon plażowy już tuż, tuż!
 • Premium Medical: nowoczesna klinika oferująca wsparcie i opiekę cenionych specjalistów z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii i urologii
 • Przed nadejściem lata i wakacji warto zrzucić to i owo! Dowiedz się, jak pozbyć się naddatku kilogramów bez sięgania po środki wielkiej wagi - odwiedź Premium Medical. Czeka tam na Ciebie konsultacja dietetyczna z rozpisaniem diety na 7 dni za 199 zł!
 • Konsultacja dietetycznaOptymalnie dobrana dieta i fachowe wsparcie specjalisty mogą naprawdę zdziałać cuda. Przekonasz się o tym dzięki wizycie w Premium Medical. Podczas konsultacji czekają Cię dokładne pomiary antropometryczne tj. masy ciała, obwodów ciała. Pozwolą one ocenić, czy Twoja masa ciała oraz inne wskaźniki są prawidłowe.
 • Następnie wspólnie z dietetykiem ustalicie cel, który chcesz osiągnąć.
 • Aby skutecznie Ci doradzić, ocenić Twój sposób odżywiania i ułożyć dla Ciebie smaczną, w pełni dopasowaną do Twoich potrzeb dietę, dietetyk powinien Cię dobrze poznać. Właśnie dlatego przeprowadzi on szczegółowy wywiad żywieniowy, dotyczący Twoich nawyków, przyzwyczajeń, stylu życia, a także preferencji żywieniowych. Aby wizyta przebiegła sprawniej i przyniosła odpowiednie efekty, przynieś na wizytę dzienniczek spożycia (czyli listę tego, co jadłeś przez ostatnie 2-3 dni). Dzięki temu 7-dniowy jadłospis zostanie przygotowany na Twoją miarę. Indywidualnie opracowany plan żywieniowy pomoże ci nie tylko osiągnąć wymarzony cel, ale także cieszyć się nim przez dłuższy czas.
 • Więcej niż odchudzanieWizyta w Klinice to doskonała propozycja dla osób, które chcą bezpiecznie i zdrowo schudnąć, utrzymać osiągniętą masę ciała bez \"efektu jojo\", a także dla tych, którzy pragną po prostu odżywiać się zdrowo, nabrać prawidłowych nawyków żywieniowych i poprawić jakość swojego życia.
 • Klinika Premium MedicalPremium Medical to miejsce, w którym na pierwszym miejscu stawia się profesjonalne podejście do zdrowia. Nowoczesna klinika skupia w swoich szeregach powszechnie cenionych specjalistów z ogromnym doświadczeniem z zakresu: ginekologii (w tym także onkologicznej i estetycznej), diagnostyki prenatalnej, kardiologii, endokrynologii, ultrasonografii, ortopedii, urologii, dietetyki. To pionierzy w opiece zdrowotnej, wykazujący holistyczne podejście do pacjenta. Premium Medical to nie tylko skuteczne leczenie, to także doskonale rozwinięta diagnostyka bazująca na autorskich programach badań profilaktycznych. Aby móc w pełni  kontrolować stan zdrowia pacjentów i przeprowadzać skuteczne leczenie, zespół specjalistów Premium Medical korzysta z najwyższej jakości sprzętu medycznego.
 • Kliknij Kup Teraz - odchudzaj się z głową i na zdrowie!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-66%
75zł
24,99
-50%
80zł
39,99
-84%
65zł
9,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]