Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Mps Cars
 • ul. Jana Olbrachta 24
 • Warszawa

Mps Cars

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Motoryzacja » Klimatyzacja

Jeszcze zdążysz przed upałami: serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego w MPS Cars, w opcji z ozonowaniem i sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza!

-67%

120 zł

39 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-10-24 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Serwis klimatyzacji samochodowej w Mps Cars, 3 opcje
 • 1) 39 zł zamiast 120 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego
 • 2) 69 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego i ozonowaniem (odgrzybianiem) wnętrza auta
 • 3) 89 zł zamiast 249 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maks. 1000 g), ozonowaniem (odgrzybianiem) oraz sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza
 • MPS Cars: wieloletnie doświadczenie, fachowa kadra, przyjazne podejście
 • Przygotuj swoje auto do cieplejszej pogody! Z kuponem MyDeal za serwis klimatyzacji w Mps Cars zapłacisz mniej niż myślisz!
 • Do wyboru masz 3 opcje:1) 39 zł zamiast 120 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego2) 69 zł zamiast 150 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem 100 g czynnika chłodzącego i ozonowaniem (odgrzybianiem) wnętrza auta3) 89 zł zamiast 249 zł za serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika chłodzącego do pełna (maks. 1000 g), ozonowaniem (odgrzybianiem) oraz sprawdzeniem efektywności chłodzenia i skraplacza.
 • Serwis klimatyzacjiNapełnienie klimatyzacji czynnikiem chłodzącym zwiększy komfort podróżowania autem podczas wyższych temperatur. Ozonowanie (opcja 2. i 3.) pozwala zabić wirusy, bakterie, zarodniki grzybów, pleśnie i różnego typu szkodliwe mikroorganizmy. Ozon niszczy też zanieczyszczenia chemiczne i usuwa przykre zapachy. 
 • MPS Cars To w głównej mierze sklep z częściami samochodowymi, jednak oprócz części do samochodów oferuje klientom także inne produkty i usługi. Wieloletnie doświadczenie i szeroka, ogólnopolska sieć firm współpracujących sprawia, że firma jest w stanie w szybkim czasie sprowadzić każdą część. MPS Cars to także fachowa obsługa, która najpierw pomoże w ustaleniu problemu, następnie podpowie właściwe rozwiązania, a na końcu dobierze odpowiedni produkt i poinstruuje jak go prawidłowo zamontować i użytkować.
 • Kliknij Kup Teraz i umów się na dogodny termin!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-20%
40zł
31,90
27,99
89,99
-62%
80zł
29,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]