Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Sport, Rekreacja » Pozostałe

Marrakesz: pokój double w stylu orientalnym ze śniadaniem
-49%

499,75 zł

249,88 zł
Dostępność oferty:
0d 12h 50m 6s

Opis

  • Hotel
  • Villa du Lac znajduje się u stóp gór Atlas, ok. 35 km od Marrakeszu. Oferuje ona widok na jezioro Lalla Takerkoust i posiada odkryty basen.
  • Każdy pokój dysponuje prywatną łazienką wykonaną z tadelaktu, czyli specjalnego marokańskiego tynku. Oprócz tego dostępne są bezpłatne kosmetyki wykonane z regionalnych składników.
  • Hotelowa restauracja oferuje tradycyjne potrawy na bazie produktów ekologicznych. Goście mogą zjeść posiłek na tarasie, w ogrodzie lub w holu przy ognisku.
  • W okolicy obiektu dostępne są rożne atrakcje, m.in.: jazda na nartach wodnych, kajakarstwo czy przejażdżki na wielbłądzie. Ponadto na miejscu można zorganizować zajęcia z gotowania.
  • Wyszukaj połączenia lotnicze, klikając tutaj.
  • Przykładowe atrakcje turystyczne
  • Grobowce Saadytów – nekropolia składająca się z dwóch mauzoleów, dziedzińca i ogrodów, pierwotnie przeznaczona dla władców z dynastii marynidzkiej. Bogato zdobione grobowce, z których najstarszy jest datowany na rok 1557, są miejscem spoczynku książąt z dynastii Saadytów i przykładem architektury arabskiej.
  • Meczet i medresa Alego ibn Jusufa – największy z meczetów w obrębie medyny Marrakeszu i zarazem najstarsza ze wszystkich zachowanych budowli tego typu w tym mieście. Został wzniesiony w I połowie XII w.
  • Dżamaa al-Fina – największy plac w marrakeszeńskiej medynie, a zarazem największa atrakcja turystyczna miasta. W 2001 roku przestrzeń kulturowa placu została proklamowana Arcydziełem Ustnego i Niematerialnego Dziedzictwa Ludzkości, a w 2008 roku wpisana na listę niematerialnego dziedzictwa UNESCO.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-38%
130zł
79,99
-27%
550zł
399,99
-60%
150zł
59,99
-32%
50zł
33,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - MyDeal Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - TravelGory Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]