Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie
 • ul. Konfederatów Barskich 42
 • 35-026
 •  Rzeszów
  zobacz dojazd
  http://maps.google.com/mapsf=d&daddr=50.04563659999999,22.028854799999976

Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji w Rzeszowie

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Pozostałe

Szkoła Wizażu i Stylizacji

-80%

1500 zł

299 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2019-12-14 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Podobno by zmienić świat, trzeba najpierw zacząć od siebie. Dodaj swojemu otoczeniu barw i pożądanych kształtów w myśl mądrego porzekadła, zapisując się na kurs w Szkole Policealnej Wizażu i Stylizacji z dzisiejszym grouponem.
 • Oferta
 • 299 zł za 30-godzinny pięciodniowy kurs wizażu I stopnia, zakończony zaświadczeniem MEN i dyplomem lub 14-godzinny kurs stylizacji paznokci 3 metodami: żelową, akrylową i hybrydową – 2 dni x 7 godz. zegarowych.
 • 30-godzinny kurs wiżażu I stopnia: podstawowa wiedza z zakresu wizażu – 5 dni x 6 godz. zegarowych.
 • 14-godzinny kurs stylizacji paznokci 3 metodami: żelową, akrylową i hybrydową – 2 dni x 7 godz. zegarowych.
 • Szkoła Policealna Wizażu i Stylizacji
 • Rzeszowska szkoła od lat specjalizuje się w doszkalaniu dorosłych w tematyce wizażu i stylizacji, by umożliwić im dbałość o urodę w zaciszu domowym albo wzbogacenie CV i zwiększenie szans na rynku pracy. W ofercie placówki jest kilka rodzajów kursów, które można odbyć w trybie weekendowym lub w ciągu tygodnia w godz. porannych i popołudniowych. Na wstępie szkolenia poświęconego stylizacji paznokci metodą żelową, akrylową i hybrydową kursanci zetkną się z teorią. Poznają podstawowe zagadnienia dotyczące każdej ze stylizacji oraz zasady pracy z klientem. Gdy już ten etap będą mieć za sobą, przyjdzie czas na właściwą praktykę z wykorzystaniem zapewnionych przez szkołę profesjonalnych kosmetyków firm IBD, SunnyNails, La Femme, Peggy Sage i innych. Na zakończenie kursu każdy uczestnik otrzyma dyplom i certyfikat umożliwiający pracę w zawodzie.
 • Natomiast szkolenie I stopnia na temat wizażu rozpocznie się przybliżeniem warsztatu pracy wizażysty oraz analizą twarzy i analizą kolorystyczną. W dalszej kolejności przyjdzie czas na zgłębienie wiedzy na temat rodzajów cery, a następnie zgrabne przejście do klasyfikacji i doboru kosmetyków oraz eksperymentów z kolorem. Kursanci będą mieć do dyspozycji produkty czołowych światowych marek, m.in. Kryolan, Peggy Sage, Gosh, Max Factor, Astor i Inglot. Kluczowym punktem będzie jednak zwieńczona certyfikatem praktyka, która upoważni kursantów do pracy w zawodzie.
 • Z kolei podczas kursu fryzjerstwa będzie można odkryć wszystkie sekrety włosów, poznać ich strukturę i właściwości. Uczestnicy szkolenia nauczą się właściwie myć włosy, wykonywać relaksujący masaż skóry głowy i nakładać preparaty pielęgnacyjne. Ponadto dowiedzą się wszystkiego na temat analizy fryzur, technik strzyżenia, a także używanych do niego narzędzi. Wisienką na torcie będzie nauka stylizacji – modelowanie, tapirowanie i fantazyjne upięcia. Zdobycie pracy w salonie fryzjerskim ułatwią uzyskane po kursie dyplom i zaświadczenie MEN.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-60%
250zł
99,99
-80%
200zł
39,99
-50%
60zł
30
-49%
99zł
49,99

Lokalizacja

Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]