Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Biżuteria i ozdoby

KOMPLET BIŻUTERII WYSADZANY KRYSZTAŁAMI SVAROWSKI CRYSTALS w kolorze czarnym lub czerwonym z kolekcji EMOTION!

-60%

99 zł

39 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2013-01-18 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

  • Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie piękną biżuterię, to srebrne kolczyki i zawieszka z pewnością będą odpowiednie. Klasyczny wzór i błyszczące kryształki SWAROVSKI trafią w każdy gust.Biżuteria z kryształkami Swarovskiego to styl i elegancja w najwyższym wydaniu. Dbałość o każdy detal sprawia, że nie ma ryzyka, by któryś z kryształków odpadł. Komplet będzie świetnym uzupełnieniem wieczorowej kreacji, ale można go nosić także do codziennych stylizacji.
  • Komplet biżuterii wysadzany kryształkami Svarowsky Crystals w kolorze czarnym lub czerwonym ze sklepu Lovrin.pl z kolekcji EMOTION,
  • Platerownie zostało osadzone za pomocą nowej techniki elektroplaterującej, która zapewnia długotrwałe użytkowanie biżuterii.
  • Zestaw biżuterii z zapakowany w delikatny woreczek !!!
  • Zestaw całościowo platerowany wysokiej próby srebrem - próba 925.
  • W skład każdego z zestawów wchodzą:
  • - łańcuszek 46 mm +/- 1cm,
  • - zawieszka 12mm x 12mm,
  • - kolczyki 12mmx12mm

Opinie użytkowników


nie tak






W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - Sporti

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]