Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Centrum Szkoleń Biznesowych
 • 40-007
  4
 • http://www.wronaiwalustravel.pl
 • Uniwersytecka 13 budynek Altus Katowice  
  zobacz dojazd»
  Komorowicka 72 Bielsko Biała  
  zobacz dojazd»

Centrum Szkoleń Biznesowych

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Kursy, Szkolenia » Pozostałe

Chcesz pracować w biurze podróży? Szkolenie na Pracownika biura podróży już od 210zł z certyfikatem MEN ! Spiesz się! Oferta limitowana! Spraw prezent sobie lub bliskiej osobie!
-59%

520 zł

210 zł
Dostępność oferty:
7d 23h 35m 28s

Opis

Ważne:

 • zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN (ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U poz 186).imienny certyfikat ukończenia kursuDecydując się na kurs otrzymasz wiedzę z zakresu:- obsługi klienta- opisu wycieczek- systemów rezerwacyjnych- rynku turystycznego- touroperatorów- psychologii sprzedaży- rozpoznania potrzeb klienta- obsługi posprzedażowa- kontaktu telefoniczny z klientemNie czekaj! Złap okazję już dziś!Promocja limitowana!.

Szczegóły:

 • Oferta promocyjna Infobuzer obejmuje:- szkolenie na Pracownika biura podróży z certyfikatem MEN!Ilość godzin: 6 8 godzin (w zależności od wielkości grupy)Termin szkolenia: 12.12.2014Miejsce: Katowice / Bielsko-BiałaAby zrealizować kupon należy:dokonać rezerwacji telefonicznie791-500-909 lub e-mail:szkolenia@biznesbielsko.
 • euPodając kod kuponu Infobuzer, nazwę szkolenia, imię i nazwiskoWażność kuponu do 12.12.2014r..
 • Chcesz pracować w biurze podróży?Zanim ktokolwiek Cię zatrudni, spyta czy znasz systemy rezerwacyjne, czy umiesz robić rezerwacje, czy umiesz przygotować ofertę i ją sprzedać!Myślisz, że jesteś bez szans? To fakt, musisz wykazać się konkretnymi umiejętnościami.
 • Ale właśnie tego nauczysz się na kursie!Skorzystaj z dzisiejszej promocji Infobuzer i kliknij Kup Teraz!Podczas szkolenia przekazujemy nie tylko teorie, ale głównie praktykę: warsztat (praca z klientem) sprawdzających nabytą teorię w praktyceI wiele innych...Po szkoleniu każdy uczestnik będzie bogatszy o wiedzę z zakresu:- obsługi klienta- opisu wycieczek- systemów rezerwacyjnych- rynku turystycznego- touroperatorów- psychologii sprzedaży- rozpoznania potrzeb klienta- obsługi posprzedażowa- kontaktu telefoniczny z klientemPo ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:- zaświadczenie wydawane zgodnie z rozporządzeniem MEN (ustawa z dnia 11.01.2012 Dz.U poz 186).- imienny certyfikat ukończenia kursuNie czekaj! Złap okazję promocyjną już dzisiaj!Centrum Szkoleń Biznesowych oferuje szeroką gamę szkoleń.
 • Celem jest pomoc uczestnikom szkoleń w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych oraz rozwój nowych kompetencji.
 • Dokłada wiele starań aby poprzez odpowiedni dobór tematów i trenerów, uczestnicy naszych szkoleń mieli dostęp do najnowszych i najbardziej aktualnych informacji oraz szczegółowej wiedzy z wybranych dziedzin.
 • Liczna grupa trenerów i doradców pozwala realizować projekty oparte na najnowszych metodach zarządzania.
 • Zrealizowanie kilkuset projektów szkoleniowych i doradczych dało nam doświadczenie, które z powodzeniem wykorzystujemy wspomagając przedsiębiorstwa w znajdowaniu drogi do osiągnięcia sukcesów..

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-66%
150zł
49,99
-53%
150zł
69,99
-57%
70zł
29,99

Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]