Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • Salon Wirtualnej Rzeczywistości InGame
 • Warszawa
 • al. Jana Pawła II 45A, lok. 53B

Salon Wirtualnej Rzeczywistości InGame

Ocena sprzedawcy

Ocena wystawiona na podstawie opinii użytkowników o poszczególnych ofertach sprzedawcy.
50% 50%

deal.pl » Inne » Pozostałe

Wirtualna rzeczywistość

-33%

30 zł

19,99 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2016-04-06 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

 • Wybierz 1 z 4 opcji
 • Wycieczka po wirtualnym świecie z przewodnikiem:
 • 19,99 zł zamiast 30 zł za 1 osobę, 30 minut,
 • 34,99 zł zamiast 55 zł za 2 osoby, 30 minut,
 • 34,99 zł zamiast 55 zł za 1 osoby, 60 minut,
 • 59,99 zł zamiast 95 zł za 2 osoby, 60 minut.
 • W ciągu pół godziny lub godziny, dzięki specjalnie skomponowanemu programowi goście dowiedzą się, czym jest niezwykły temat wirtualnej rzeczywistości, przetestują najnowszą technologię jaką są gogle wizyjne Oculus Rift oraz zapoznają się z pełnym spektrum możliwości jakie niesie ze sobą ta technologia. Zakładając na twarz gogle wizyjne Oculus Rift przenosimy się do wnętrza wirtualnego świata. Odczucia są niezwykle naturalne, czujemy się tak jakbyśmy faktycznie przenieśli się do innej rzeczywistości. Jest to program skierowany do każdego rodzaju odbiorcy, nie trzeba być graczem, żeby zachwycić się wirtualną rzeczywistością. Wszystko odbywa się z pomocą personelu salonu, który zapewnia pełną opiekę od początku do końca trwania programu. Program ma określony plan ramowy, dokładny przebieg ustalany jest z każdym gościem z osobna, tak by dostosować szczegóły do indywidualnych potrzeb gości. W programie znajdują się między innymi: wirtualny dom strachów, wirtualny escape room, niezwykłe prezentacje audiowizualne oraz wirtualne rollercoastery. Wszystko uzupełnione jest o komentarz przewodnika, który przekaże najważniejsze informacje związane z wirtualną rzeczywistością oraz odpowie na wszelkie pytania gości.
 • Opcja pół godzinna składa się z 4 prezentacji - mini gier, z których każda ma inny charakter i ukazuje inne możliwości wirtualnej rzeczywistości.
 • Opcja godzinna składa się z 8 prezentacji - mini gier, z których każda ma inny charakter i ukazuje inne możliwości wirtualnej rzeczywistości.
 • Salon Wirtualnej Rzeczywistości InGame
 • Dzięki najnowszym technologiom InGame proponuje swym gościom podróż do wirtualnego świata. W salonie znajdują się dwa stanowiska kreujące VR, czyli wirtualną rzeczywistość. Jest to zupełnie nowa jakość rozrywki, pozwalająca na wielozmysłowe doznania, które ciężko opisać słowami. W InGame można więc np. przetestować swoje umiejętności w ciężkich sytuacjach bojowych, zostać kierowcą rajdowym, polecieć odrzutowcem czy zwiedzić wszechświat. W ofercie, która jest stale rozwijana, znajdują się m.in. takie gry, jak Live for Speed, Team Fortress 2, War Thunder i Radial-G. Na zamówienie tworzone są też stanowiska kreujące VR do użytku domowego.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]