Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

 • wycieczka
 • Apartamenty LiLaLo i Giannis
  hotele Principal
  Honorata Grecja

wycieczka

Ocena sprzedawcy

Ocena wystawiona na podstawie opinii użytkowników o poszczególnych ofertach sprzedawcy.
100% 0%

deal.pl » Turystyka » Austria

Austriacki weekend: 3-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Austrii, w planie: miasto Mozarta - Salzburg i najpiękniejsze miasteczko Austrii - Hallstatt. W cenie: przejazd autokarem w obie strony, zwiedzanie wg programu, ubezpieczenie, opieka pilota. 4 terminy - również w wakacje

-24%

499 zł

377 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-11-01 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • 3-dniowa wycieczka objazdowa dla 1 osoby do Austrii, 4 opcje
 • 1) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 11 - 13.08.17
 • 2) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 29.09 - 01.10.17
 • 3) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 20 - 22.10.17
 • 4) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 10 - 12.11.17
 • W cenie:- przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)- opieka pilota w czasie podróży- zwiedzanie wg programu- oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym Tour Guide- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż (utrata do 500 zł)
 • W planie: miasto Mozarta - Salzburg i, jak wielu twierdzi, najpiękniejsze miasteczko Austrii - Hallstatt
 • Hallstatt: Kopalnia Soli, wjazd na górę kolejką, zwiedzanie miasta (w planie m.in.: punkt widokowy, cmentarz z kaplicą czaszek
 • Salzburg: spacer z przewodnikiem po mieście - ogrody Mirabell i pałac arcybiskupi, twierdza Hohensalzburg, ulica Getreidegasse (Dom Mozarta), Residenzplatz z Katedrą Św. Ruprechta, Arcyopactwo Św. Piotra, dom narodzin i pomnik Mozarta (zwiedzanie obiektów także z zewnątrz)
 • W mieście Mozarta - Salzburgu - panuje zabytkowy urodzaj. Kuszą okazałe Stare Miasto, Festung Hohensalzburg - jeden z największych zamków w Europie, ślady rodziny Mozartów, nastrojowe kamienice, pałace przylegające do ściany gór. A na dokładkę Hallstatt - najpiękniejsze miasteczko w Austrii - jak mówi wielu. Za 3-dniowy wyjazd weekendowy do Austrii dla 1 osoby zapłacisz mniej.
 • Masz 4 opcje do wyboru:1) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 11 - 13.08.172) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 29.09 - 01.10.173) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 20 - 22.10.174) 377 zł zamiast 499 zł za 3-dniowy wyjazd w terminie 10 - 12.11.17
 • W cenie:- przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe-bar, DVD, WC)- opieka pilota w czasie podróży- zwiedzanie wg programu- oprowadzanie z indywidualnym systemem nagłośnieniowym Tour Guide- ubezpieczenie KL, NNW, bagaż (utrata do 500 zł)
 • Program wyjazdu:
 • Dzień 1. (piątek):Wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy.
 • Dzień 2. (sobota):Przejazd do Hallstatt. Zwiedzanie Kopalni Soli oraz wjazd na górę kolejką, zwiedzanie miasta (w planie m.in.: punkt widokowy - platforma rozciągająca się 12 m od zbocza i 360 m nad ziemią, cmentarz razem z kaplicą czaszek - dość osobliwy rodzaj nekropolii z niespotykanym widokiem). Następnie przejazd do Salzburga. Spacer z przewodnikiem po mieście Mozarta, wpisanym w 1996 r. na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO - w planie zwiedzania ogrody Mirabell i pałac arcybiskupi, następnie przejście do najstarszej części miasta, niemal wciśniętej między rzekę Salzach, a wzgórze, na którym od wieków wznosi się imponująca twierdza Hohensalzburg (opcjonalnie zwiedzanie wnętrz zamku w cenie od 14 do 19,50 € - do ustalenia). W programie zwiedzania historyczna oś miasta - ulica Getreidegasse - to przy tej ulicy mieści się Dom Mozarta, położony nieopodal urokliwy Residenzplatz z Katedrą Św. Ruprechta, Arcyopactwo Św. Piotra, dom narodzin i pomnik Mozarta. Program obejmuje zwiedzanie obiektów z zewnątrz. Czas wolny na salzburskiej starówce. Wyjazd w godzinach wieczornych w drogę powrotną do Polski.
 • Dzień 3. (niedziela):Przyjazd do poszczególnych miast (przekroczenie granicy polsko-niemieckiej w godzinach przedpołudniowych).
 • Kliknij Kup Teraz - zwiedź Salzburg i Hallstatt podczas weekendowej wizyty w Austrii, za mniej!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]