Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • Polski Bank Komórek Macierzystych
  • Al. Jana Pawła II 29
  • Warszawa

Polski Bank Komórek Macierzystych

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Turystyka » Pozostałe

Tygodniowy home KTG

149 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-07-04 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

  • Oferta
  • 149 zł za tygodniowy home KTG (kardiotokografia – monitorowanie akcji serca płodu).
  • Przez całą ciążę dba się o siebie, zdrowo się odżywia, dużo odpoczywa i stara się nie denerwować. Wszystko po to, by dziecko było zdrowe. Dzięki usłudze Home KTG już przed porodem można posłuchać bicia serca swojego dziecka w domu – o dowolnej porze dnia i nocy.
  • KTG polega na rejestracji czynności serca dziecka oraz czynności skurczowej macicy podczas porodu. Do niedawna usługę KTG wykonywano wyłącznie w placówkach medycznych. Teraz dzięki usłudze Home KTG można wykonać ją samemu we własnym domu. Każde badanie przesyłane jest do całodobowego Centrum Medycznego Monitorowania, gdzie jest analizowane i opisywane przez zespół specjalistów – ginekologów i położne. Jeśli znajdą coś niepokojącego – kontaktują się z rodzicem poprzez telefon. Jeśli wyniki są negatywne – zostaje wezwana karetka pod adres, który został wcześniej podany.
  • Polski Bank Komórek Macierzystych
  • Polski Bank Komórek Macierzystych jest jednym z większych banków komórek macierzystych w Polsce. Misja banku jest ułatwienie dostępu rodzinom do terapii komórkami macierzystymi, dzięki pozyskiwaniu, preparatyce, zamrażaniu i przechowywaniu komórek macierzystych z krwi pępowinowej i sznura pępowiny, a także wytwarzaniu produktów zaawansowanej terapii z komórek macierzystych. Jako jedyny bank w Polsce jest akredytowany przez American Association of Blood Banks i posiada pozwolenie Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Farmaceutycznego. Współpracuje również z Polskim Towarzystwem Ginekologicznym, fundacjami, środowiskiem lekarskim i położniczym. PBKM wraz z oddziałami w innych krajach Europy (m.in. Węgry, Rumunia, Hiszpania, Włochy, Łotwa, Turcja) skupionymi w grupie FamiCord, zgromadził ponad 145 tysięcy porcji krwi pępowinowej, co sytuuje firmę wśród większych firm świadczących usługę rodzinnego deponowania krwi pępowinowej w Europie. Banki z Grupy FamiCord dostarczyły komórki macierzyste do blisko 1000 przeszczepień i terapii eksperymentalnych.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Sprawdź także oferty

-31%
146zł
99,99
-32%
25zł
16,99

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]