Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • ul. Marcelego Bacciarellego 17, 51-649 Bartoszowice, Wrocław
  • 51-649
  • ul. Marcelego Bacciarellego 17, Bartoszowice, Wrocław

ul. Marcelego Bacciarellego 17, 51-649 Bartoszowice, Wrocław

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Masaże

Od 59 zł zamiast 120 zł za godzinny masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy lub gorącymi kamieniami w Gabinecie masażu Marion we Wrocławiu! Poczuj przyjemne odprężenie!

-50%

120 zł

59 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-10-23 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • 1 kupon = godzinny masaż dla 1 osoby do wyboru: klasyczny, relaksacyjny,  lub sportowy albo gorącymi kamieniami z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego, relaksacyjny z aromaterapią i maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego lub relaksacyjny ciepłym olejem z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego.
  • 1 osoba może wykorzystać 1 kupon.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - tel. 607 565 307.
  • Kupon ważny do 30.11.2017 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Uwolnij się od napięć! Wprowadź ciało w stan harmonii, odzyskaj  wewnętrzny spokój!Spraw komuś niezapomniany prezent - idealny pomysł na ciekawy podarunek dla bliskiej osoby!Pozwól sobie na chwilę relaksu i wytchnienia, popraw ukrwienie i przepływ krążenia!  Do wyboru masz:godzinny masaż klasyczny dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż relaksacyjny dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż sportowy dla 1 osoby za 59 zł zamiast 120 zł,godzinny masaż gorącymi kamieniami z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł,godzinny masaż relaksacyjny z aromaterapią i maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł,godzinny masaż relaksacyjny ciepłym olejem z maseczką na całe ciało na bazie kwasu hialuronowego i olejku kokosowego dla 1 osoby za 89 zł zamiast 150 zł.   Poczuj przyjemne odprężenie, rozluźnij mięśnie i skorzystaj z chwili odpoczynku! Podaruj sobie niezapomniane chwile w Gabinecie masażu Marion we Wrocławiu! Oderwij się od codzienności i oddaj się zmysłowym masażom!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]