Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Turystyka » Niemcy

109 zł za weekendową wycieczkę do Berlina na Festiwal Piwa z przejazdem autokarem i zwiedzaniem z przewodnikiem! Odkryj stolicę Niemiec!

-50%

218 zł

109 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-08-09 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • 1 kupon = 1-dniowa wycieczka dla 1 osoby do Berlina 21.07 lub 4.08.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy LUX, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, opieka pilota.
  • Wyjazd 21.07.2018 z Poznania i Świecka bez dopłat. Wyjazd 4.08.2018 ze Świebodzina lub Świecka bez dopłat. Wyjazdy z innych miast za dopłatą: Konin - 20 zł, Łódź - 30 zł, Warszawa - 40 zł, Bydgoszcz - 100 zł.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.
  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • Weekendowy wyjazd do Berlina autokarem klasy LUX! Wyjazdy z kilku największych miast Polski!Odkryj niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, tętniące życiem nocnym i kulturalnym!Bogaty program zwiedzania oraz opieka pilota w cenie kuponu! Dwa terminy do wyboru!   Berlin to niezwykłe miejsce z wielowiekową historią, jedno z najchętniej odwiedzanych miast w Europie, bez względu na porę roku.
  • Ta ogromna metropolia, kiedyś podzielona murem, teraz jak najbardziej zaskakująca, nowoczesna, tętniąca życiem nocnym i kulturalnym.
  • Złap okazję i wybierz się w niezapomnianą podróż do stolicy Berlina!  Kupon obejmuje:przejazd autokarem 21.07 lub 4.08.2018 r.,zwiedzanie z przewodnikiem według programu,opiekę pilota.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]