Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Turystyka » Góry

Od 169 zł zamiast 450 zł za 3, 8 lub 11 dni dla 1 osoby ze śniadaniami, obiadokolacjami i poczęstunkiem w Pensjonacie Sokolec w Górach Sowich! Znakomity wypoczynek w malowniczej, górskiej scenerii!

-62%

450 zł

169 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-09-25 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • Dodatkowo w cenie kuponu: poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz. 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz. 18), całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody, możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking oraz parking.
  • Konieczna rezerwacja pobytu z podaniem kodu i numeru ID kuponu - tel. 503 58 17 28. Zmiana rezerwacji możliwa z minimum 5-dniowym wyprzedzeniem.
  • 1 kupon = 3 dni (2 noce) lub 8 dni (7 nocy) lub 11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami  w pokoju 2-os. z łazienką. Kupony można łączyć w dłuższe pobyty.
  • Kupon ważny do 30.09.2018 r. Kupon ważny od chwili zakupu.
  • Dzieci do lat 3 - pobyt bezpłatny, dzieci 3-7 lat - 45 zł/doba z wyżywieniem (1/2 porcji).
  • Doba hotelowa rozpoczyna się o godz. 14, a kończy o godz. 11.
  • Pensjonat położony w pięknej dolinie na zboczu Wielkiej Sowy, największego szczytu w okolicy!Pokoje z łazienką, wiata grillowa, stół do ping ponga, boisko sportowe, sala kominkowa oraz parking!Czekają na Ciebie śniadania i obiadokolacje, dostęp do kawy i herbaty oraz poczęstunek pajdą chleba!Odpocznij i zregeneruj siły w malowniczej, górskiej scenerii! Sauna na odprężenie w cenie!  Do wyboru masz:3 dni (2 noce) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 169 zł zamiast 450 zł,8 dni (7 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 599 zł zamiast 800 zł,11 dni (10 nocy) dla 1 osoby ze śniadaniami i obiadokolacjami za 849 zł zamiast 1100 zł.  Z kuponem otrzymujesz:zakwaterowanie w pokoju z łazienką,codzienne śniadania i obiadokolacje,poczęstunek pajdą chleba z serkiem i dżemem (po godz.
  • 12) oraz ze smalcem i ogórkiem (po godz.
  • 18),całodobowy dostęp do kawy, herbaty i wody,możliwość wypożyczenia kijków do nordic walking,rabat 15% do Minieurolandu,rabat 10% do Kopalni Węgla w Nowej Rudzie,bezpłatny parking.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]