Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Turystyka » Pozostałe

Weekend w stolicy Węgier! 299 zł za wycieczkę do Budapesztu na Cafe Festival z przejazdem komfortowym autokarem i zwiedzaniem!

-50%

598 zł

299 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-10-02 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • Konieczna wcześniejsza rezerwacja - na adres megawakacje@gmail.com należy wysłać dane niezbędne do dokonania rezerwacji. W odpowiedzi zostanie przesłana umowa, którą należy podpisać i odesłać wraz z kuponem w załączeniu.
  • 1 kupon = 3-dniowa wycieczka do Budapesztu dla 1 osoby w terminie 5-7.10.2018 r. W cenie kuponu: przejazd autokarem klasy LUX, zwiedzanie z przewodnikiem według programu, zestaw słuchawkowy, opieka pilota.
  • Dodatkowo płatne obowiązkowo w autokarze: ubezpieczenie KL, NNW - 10 zł,  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł, opłaty przewodnickie i lokalne - 10 EUR.
  • Weekendowy wyjazd do Budapesztu na Cafe Festival komfortowym autokarem klasy LUX! Odkryj nastrojowe kawiarenki, puby i restauracje serwujące wyjątkowe, węgierskie specjały!Zwiedzanie stolicy Węgier, zestaw słuchawkowy oraz opieka pilota w cenie kuponu!  Kupon obejmuje:przejazd autokarem klasy LUX (klimatyzacja, DVD, WC, barek), w terminie 5-7.10.2018 r., zwiedzanie z przewodnikiem według programu,zestaw słuchawkowy,opiekę pilota.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]