Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Zabiegi

Karlowe Wary: pokój dla 1-2 os. z wyżywieniem i zabiegami

312,77 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2021-03-09 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

  • Resort
  • Czterogwiazdkowy hotel Spa Resort Sanssouci 4* położony jest w spokojnej części miasta, wśród zieleni, a jednocześnie zaledwie 2 km od centrum. Jest to znakomite miejsce dla osób poszukujących relaksu.
  • Na gości czekają wygodne pokoje wyposażone w telewizor z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar oraz z bezpłatnym dostępem do internetu. Każdy pokój posiada łazienkę, w której znajdują się szlafroki, zestaw kosmetyków i suszarka do włosów.
  • Kilka restauracji oferuje dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Na miejscu jest też bar i kawiarnia z tarasem letnim. Największą atrakcję stanowi centrum spa wellness z m.in. basenem, sauną, jacuzzi oraz bogatą ofertą zabiegów.
  • Przykładowe atrakcje turystyczne
  • Kolumnady – Sadowa, Targowa, Młyńska, Zamkowa, Zdrojowa – 13 bijących źródeł zostało ujętych w specjalnie wybudowanych pijalniach wód. Wody wykorzystywane są m.in. do leczenia schorzeń układu pokarmowego.
  • Neorenesansowa kwatera główna Becherovki z końca XIX w. – siedziba firmy produkującej likier i poświęcone mu muzeum.
  • Wieża widokowa Diana – powstała w latach 1912-1914 i znajduje się na wysokości 556 m n.p.m. Z platformy widokowej rozciąga się panorama na Karlowe Wary, a przy dobrej pogodzie widać wierzchołki bawarskiego Fichtelbergu.
  • Mariańskie Łaźnie – najpiękniejsza w Czechach kolumnada oraz cerkiew z cennym ikonostasem, nawiązującym do form bizantyjskich kościołów.

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - DobreZabawki Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti Zakupy grupowe - TaniaKsiazka

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]