Gość: W cenniku szkoły 100zl za godzinę jest za lekcję indywidualną a tutaj dostajemy lekcję grupową. Jakbym chciał lekcję grupową to bym kupił 4 godziny za 4x25zl = 100zl zamiast 149zl oferowanych tutaj. Czy coś jest nie tak z tą ofertą czy czegoś nie zrozumiałem>