Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • www. Dom Technika NOT
  • ul. Rajska 6
  • 80-850
  • Gdańsk

www. Dom Technika NOT

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Rozrywka, Kultura » Kino, teatr, opera

69 zł za wstęp na spektakl „Pod niemieckimi łóżkami” (13 X, godz. 19.30) na scenie teatralnej Domu Technika NOT w Gdańsku (sektor 2.)

69 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2013-10-12 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • Dlaczego warto?
  • "Pod niemieckimi łóżkami" – spektakl na podstawie bestsellerowej powieści J. Polańskiej.
  • Znakomita komedia – mnóstwo scen, które rozbawią Cię do łez.
  • Gwiazdorska obsada – T. Arciuch, B. Kasprzykowski i B. Opania!

Szczegóły:

  • Jak skorzystać?
  • Termin: 13 X 2013, godz. 19.30
  • Do wyboru:
  • miejsce w sektorze 2. (50 kuponów) miejsce w sektorze 1. (100 kuponów)
  • Konieczna rezerwacja: 605 555 676
  • Co skrywają zawsze perfekcyjni Niemcy? Jakie tajemnice maskują każdego dnia? Przekonaj się o tym dzięki spektaklowi „Pod niemieckimi łóżkami” (13 X, godz. 19.30) na scenie Domu Technika NOT. Na deskach teatru pojawią się gwiazdy, takie jak: T. Arciuch, B. Kasprzykowski i B. Opania!
  • Przedstawienie "Pod niemieckimi łóżkami" w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki Justyny Polańskiej, wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. Bohaterką spektaklu jest polską sprzątaczką, wygarniającą wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców. Justyna w dowcipny sposób obala stereotypy dotyczące "tych czystych" Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce dzięki wydanej książce staje się bohaterką, celebrytką i gwiazdą. Stopniowo ubierana przez media w kolejne brokatowe płaszcze sławy, ugina się pod ich ciężarem i spada z plastikowego postumentu. Historia o niemieckich brudach, polskich celebrytach oraz blaskach i cieniach sławy przeznaczona dla widzów dorosłych.
  • Więcej informacji o ofercie 34art.pl znajdziesz .
  • Oferta promocyjna firmy Impresariat 34-art.pl - spółka cywilna (NIP: 9571066801) prezentowana w serwisie Gruper.pl

Opinie użytkowników


nie tak






W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - Sporti

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]