Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • ul. de Gaulle`a 13/6, 80-261 Gdańsk
  • 80-261
  • ul. de Gaulle`a 13/6, Gdańsk

ul. de Gaulle`a 13/6, 80-261 Gdańsk

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Dom, Rodzina, Dzieci » Pozostałe

69.9zł zamiast 149.9zł: Ręcznie wykonana torba filcowa. Wyprodukowana w Polsce. Idealna do pracy czy na uczelnię. Oszczędzasz 53%

-53%

149,90 zł

69,90 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2014-03-27 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Szczegóły:

  • Termin ważności EuroBonów: EuroBon należy wykorzystać w ciągu dwóch miesięcy po zakupie.Realizacja EuroBonu:  Aby zrealizować EuroBon należy wysłać e-mail na adres: czarodziejnia.net@wp.pl, w treści podaj dane do wysyłki (imię, nazwisko, adres), model torebki oraz kod EuroBonu.Czas realizacji zamówienia: od 5 do 21 dni roboczych.Koszty Przesyłki: Przesyłka wliczona w cenę EuroBonu.Ograniczenia: brak. Jedna osoba może kupić i wykorzystać dowolną ilość EuroBonów.
  • Torby filcowe cieszą się sporym zainteresowaniem wśród wielu pań.
  • Czarodziejnia.net czaruje prześliczne modele torebek.
  • Do wyboru są mniejsze i większe.
  • Każda z pań znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.Dziś proponujemy elegancką, solidnie wykonaną torebkę, idealnie nadającą się do pracy czy na uczelnię.
  • Filcowa torebka ozdobiona jest na zewnątrz grafitowymi paskami z filcu, które przechodzą w uchwyty.
  • Dopełnieniem całości jest zawieszka z czerwonym serduszkiem, wykonanym z wełny czesankowej ufilcowanym metodą na sucho.Kupując dzisiejszy EuroBon masz do wyboru dwa modele torebek w każdym po dwa rozmiary.Duża prosta, wymiary: szerokość - szerokość - 50 cm, wysokość - 34 cm, głębokość - 13 cm z serduszkiem ufilcowanym z wełny czesankowej metodą na sucho (3 x 3 cm),Mała prosta, wymiary: szerokość - 42 cm, wysokość - 29 cm, głębokość - 10 cmz serduszkiem ufilcowanym z wełny czesankowej metodą na sucho (3 x 3 cm),Duża z podkrojem, wymiary: szerokość - szerokość - 50 cm, wysokość - 34 cm, głębokość - 13 cm z serduszkiem ufilcowanym z wełny czesankowej metodą na sucho (3 x 3 cm),Mała z podkrojem, wymiary: wymiary: szerokość - 42 cm, wysokość - 29 cm, głębokość - 10 cmz serduszkiem ufilcowanym z wełny czesankowej metodą na sucho (3 x 3 cm). Torby są wykonane z szarego filcu z poliestru pierwszej jakości.
  • Są polskiej produkcji.
  • Każda z nich to rękodzieło, dlatego też zdarzają się różnice w wymiarach +-2,3 cm.
  • Torebki są pojemne, zapinane na zamek.
  • W środku znajdują się kieszonki jedna duża, druga mniejsza na telefon.
  • Kieszonka na telefon ma kolorową tasiemkę, dzięki której szybko i bezpiecznie wyjmiesz dzwoniący telefon.

Opinie użytkowników


nie tak






W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - Sporti

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]