Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

kategoria: Finanse   dodane: 27/04/2020
Korzystanie z usług prywatnego detektywa nie jest dla nas czynnością tak powszechną, jak na przykład strzyżenie włosów u fryzjera. Być może nie wiemy, czym dokładnie zajmują się takie biura i w jakiej sytuacji można się do nich zgłosić. Masz problemy rodzinne? Twój partner nie jest ci wierny? A może kontrahent, z którym robisz interesy nie jest wobec ciebie uczciwy? Te problemy pomoże ci rozwiązać prywatny detektyw.

Weryfikacja kontrahenta

 

Dobór odpowiedniego partnera biznesowego to często zadanie bardzo trudne. Niewłaściwa decyzja może skutkować znacznym pogorszeniem się stanu materialnego firmy oraz finalnie dużymi stratami. Jak właściwie dobrać kontrahenta? Należy go dogłębnie prześwietlić. Prywatny detektyw ustali, jakim rzeczywistym majątkiem dysponuje potencjalny wspólnik oraz oceni jego wiarygodność. Ponadto zbada jego uczciwość i historię interesów. Wówczas będziesz miał pewność, że podjęta przez ciebie decyzja będzie słuszna.

 

Wierność małżeńska

 

Masz wątpliwości co do wierności swojego partnera? Już od dłuższego czasu zauważasz dziwne zachowanie swojej drugiej połówki? Sprawdź to! Zwykle zaczynamy od działań na własną rękę, jednak te rzadko przynoszą zamierzony efekt. Znalezione dowody są szczątkowe,co sprawia, że partner z łatwością może się im wyprzeć. Postaw na pomoc profesjonalisty. Dzięki wykorzystaniu specjalnego sprzętu, umiejętnościom oraz wiedzy prywatny detektyw „prześwietli” twoją drugą połówkę oraz znajdzie dowody na jej niewierność (oczywiście jeżeli taka zaistniała). Szczególnie przydatne może okazać się to w sądzie, jeżeli będziesz starać się o rozwód z orzeczeniem o winie. Wówczas nagrane filmiki i zdjęcia posłużą jako mocne dowody.

 

Zaginiona rodzina

 

Wiele spraw powierzanych biurom detektywistycznym to odnalezienie zaginionych krewnych czy danego członka rodziny. Klienci często są ciekawi swoich korzeni lub starają się dotrzeć do od dawna niewidzianej rodziny, co na własną rękę jest zadaniem wręcz niemożliwym. Detektyw posiada natomiast do tego odpowiednie narzędzia oraz umiejętności. Chciałbyś dowiedzieć się, gdzie teraz mieszka twoja daleka rodzina, lecz posiadasz jedynie szczątkowe informacje? A może dowiedziałeś się, że jak ma na imię twój biologiczny ojciec i pragniesz go odnaleźć? Zwróć się o pomoc do prywatnego detektywa. Dzięki niemu twoje szanse na poznanie prawdy znacznie wzrosną.

 

Podsłuch

 

Masz wrażenie, że ktoś cię podsłuchuje? Konkurencja bądź osoby spoza firmy wiedzą o twoim biznesie więcej niż powinny? Być może masz założony podsłuch. Aby to sprawdzić, potrzebna jest odpowiednia wiedza. Laik może przeoczyć urządzenia, które bez jego zgody rejestrują dźwięk lub obraz z prywatnego biura. Jeżeli podejrzewasz, że ktoś może cię podsłuchiwać, poproś o pomoc prywatnego detektywa. On zlokalizuje źródło problemu oraz je unieszkodliwi.

 

Problemy rodzinne

 

Skorzystanie z usług biura detektywistycznego sprawdzi się również w przypadku problemów rodzinnych. W niewyjaśnionych okolicznościach z portfela giną ci pieniądze? Twoje dziecko dziwnie się zachowuje i często spędza czas poza domem? Prywatny detektyw ustali „co jest grane”, dzięki czemu będziesz mógł rozwiązać problem. Być może jedynie w taki sposób będziesz w stanie odkryć rodzinne tajemnice.

 

Prywatny detektyw kielce

Zakupy grupowe - DobreZabawki Zakupy grupowe - RtvAgdOutlet Zakupy grupowe - Sporti

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]