Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Zdrowie, Uroda » Stomatologia

Dla idealnej czystości zębów całej Twojej rodziny: szczoteczka elektryczna Braun Oral-B DB4 lub Oral-B dla dzieci!

-59%

99 zł

39,90 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2017-08-28 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Szczoteczki Oral-B, 2 opcje
 • 1) Szczoteczka Oral-B dla dziecka za 39,90 zł zamiast 99 zł
 • 2) Szczoteczka Oral-B DB4 za 49 zł zamiast 99 zł
 • Usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna
 • Nie wymaga ładowarki, jest wygodna w podróży
 • Kompatybilna z końcówkami rotacyjnymi firmy Oral-B
 • Zadbaj o swoje zęby najlepiej, jak to możliwe - wybierz szczoteczkę elektryczną Braun Oral-B. Szczoteczka ta jest oparta na nowej technologii, która skuteczniej usuwa płytkę nazębną niż szczoteczka manualna.
 • Z dzisiejszym kuponem MyDeal do wyboru masz 2 opcje:1) Szczoteczka Oral-B dla dziecka za 39,90 zł zamiast 99 zł2) Szczoteczka Oral-B DB4 za 49 zł zamiast 99 zł
 • Braun Oral-B dla dzieci Szczoteczkę Braun Oral-B wyposażono w specjalną małą główkę - wystarczy nałożyć na nią odpowiednią porcję pasty wielkości groszku. Dzięki rozwarstwionym końcówkom włókien zapewni ona Twojemu maluchowi delikatne i bezpieczne szczotkowanie. Aby pociecha mogła dokładniej czyścić te powierzchnie, których szczotkowanie dla dzieci stanowi zwykle problem, środkowy rząd szczoteczki składa się ze specjalnie zaprojektowanych dłuższych włókien. Komfort użytkowania zwiększa rączka o wygodnym kształcie ułatwiająca dzieciom trzymanie i manewrowanie szczoteczką. Szczoteczka wykonuje 9600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę i jest w pełni bezpieczna dla zębów oraz dziąseł dzieci (tak samo jak szczoteczka tradycyjna z miękkimi włóknami). Niebieskie włókna urządzenia wskazują potrzebę wymiany końcówki.
 • Nie bez znaczenia jest też ciekawy dla dzieci design - żywe kolory i nawiązanie do kreskówek z pewnością zmotywują Twoje dziecko do systematycznego mycia zębów. Szczoteczka występuje w dwóch wersjach graficznych - innej dla dziewczynek i innej dla chłopców.
 • Szczoteczka jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 5 lat.
 • Cechy szczoteczki Braun Oral-B DB4: - usuwa więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna, - szczoteczka nie wymaga ładowarki i jest wygodna w podróży, - wraz z bateriami waży nie więcej niż 160 g, co jest istotne w podróży, - wykazano pozytywny wpływ szczoteczki na zdrowie dziąseł, - kompatybilność z końcówkami rotacyjnymi firmy Oral-B, - nowsza technologia zapewnia większą wydajność baterii, - 7600 ruchów oscylacyjno-rotacyjnych na minutę.
 • Końcówka Precision Clean EB20 W zestawie znajduje się nowa końcówka Precision Clean EB20, która pozwala cieszyć się zdrowymi dziąsłami i uczuciem świeżości jamy ustnej. Zaawansowany system włókien końcówki usuwa więcej płytki nazębnej i czyści dokładniej niż zwykła szczoteczka. Główka o kształcie otaczającym cały ząb została zaprojektowana, aby usuwać osad oraz masować wzdłuż linii dziąseł. Pamiętaj, że wybierając opcję 2. w zestawie otrzymasz także 4 dodatkowe końcówki!
 • W zestawie: - 1 szczoteczka BRAUN Oral-B DB4, - 1 końcówka Precision Clean, - 2 baterie AA Duracell.
 • Wybierz szczoteczkę Braun Oral-B - kliknij Kup Teraz i zadbaj o zdrowie swoich zębów!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]