Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Kursy, Szkolenia » Języki obce

Zdaj na 100%!: kurs angielskiego online Matura 2018 (poziom podstawowy i rozszerzony) na platformie Vocabus. Do wyboru dostęp na 3, 6 lub 12 miesięcy. Niebywała skuteczność w zapamiętywaniu słówek - każde hasło z obrazem, nagraniem z wymową i przykładem użycia! Dostęp do wielu innych kursów!

-51%

39 zł

19 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-02-23 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Kurs angielskiego online Matura 2018 na poziomie podstawowym i rozszerzonym na platformie Vocabus, 3 opcje
 • 1) 19 zł zamiast 39 zł za dostęp 3-miesięczny
 • 2) 29 zł zamiast 60 zł za dostęp 6-miesięczny
 • 3) 46 zł zamiast 96 zł za dostęp 12-miesięczny
 • Niezwykła okazja: logując się na platformie Vocabus, dostajesz dostęp do wszystkich kursów Vocabus (szczegóły w zakładce \"Opis\")!
 • Ponad 8000 haseł do dyspozycji, każde wzbogacone obrazem, nagraniem native speakera i przykładem użycia
 • Algorytm nauki gwarantuje, że po każdej lekcji zapamiętasz średnio 93% słówek
 • Włączając do procesu nauki algorytm powtórek, zapamiętasz 100% słówek
 • W ramach kursu ponadto: - merytoryczna pomoc anglisty dostępna 7 dni w tygodniu (kontakt e-mailowy)- dostęp do wbudowanych zestawów tematycznych i kącika gramatycznego - statystyki monitorujące Twój postęp- lista słówek gotowych do wydruku
 • Autozestawy - wybierz temat i poziom trudności, a system sam przygotuje gotowe do nauki zestawy słów dopasowane do Twoich oczekiwań
 • Praktyczne, wygodne przygotowanie do egzaminu maturalnego
 • Język można łamać, można też szlifować. Postaw na tę drugą opcję - przygotuj się do matury dzięki udziałowi w kursie angielskiego Matura 2018 na poziomie podstawowym i rozszerzonym na platformie Vocabus!
 • Masz 3 opcje do wyboru:1) 19 zł zamiast 39 zł za dostęp 3-miesięczny2) 29 zł zamiast 60 zł za dostęp 6-miesięczny3) 46 zł zamiast 96 zł za dostęp 12-miesięczny
 • Logując się na platformie Vocabus, dostajesz dostęp do wszystkich kursów na platformie, m.in.:- Angielski Online - poziomy od A1 do C1- Kurs Angielskiego Online - 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów- Business English - kurs angielskiego online
 • W ramach kursu maturalnego:- metodologia nauki gwarantująca szybkie i skuteczne zapamiętanie słownictwa języka angielskiego- algorytm powtórek opracowany w oparciu o krzywą zapominania prof. Ebbinghausa- merytoryczna pomoc anglisty dostępna 7 dni w tygodniu (e-mailowa)- dostęp do całego słownika, czyli 8000 haseł, każde z wizualizacją, nagraniem native speakera i przykładem użycia w zdaniu- dostęp do wbudowanych zestawów tematycznych i kącika gramatycznego - statystyki monitorujące Twój postęp- lista słówek gotowych do wydruku
 • Zdaj maturę z angielskiego śpiewająco!E-kurs na platformie Vocabus to sposób na solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego - i to zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Kurs jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich przyszłych maturzystów, którzy chcą utrwalić zdobytą dotychczas wiedzę, a także poszerzyć swoje umiejętności językowe.
 • Specjalnie opracowany algorytm nauki na platformie Vocabus gwarantuje, że z każdej nowej lekcji zapamiętasz średnio 93% nowych słów i zwrotów. Skuteczne zapamiętywanie umożliwia przypisany do każdego słowa obrazek, a treningowi słuchania i mówienia służą nagrania z wymową brytyjskiego native speakera. Słówka, których się nauczyłeś, trafiają automatycznie do powtórek.
 • Z Vocabus uczysz się tylko nowych słówek. Algorytm zastosowany na platformie zapewnia, że słowa, które już znasz nie będą pojawiać się w lekcjach. Nie tracisz więc czasu na kurs, który kolejny raz uczy Cię tego samego!
 • Vocabus oferuje jeszcze jedno udogodnienie: autozestawy. Wybierz temat i poziom trudności, a system sam przygotuje gotowe do nauki zestawy słów dostosowane do Twoich oczekiwań. Nauka do egzaminu jeszcze nigdy nie była aż tak prosta i przyjemna!
 • VocabusDzięki nauce z wykorzystaniem zasobów platformy internetowej można kilkukrotnie przyspieszyć proces nauki słownictwa, wykorzystując przy tym obraz, dźwięk i własną wyobraźnię. Masz do dyspozycji ponad 8000 haseł, każde wzbogacone obrazem, nagraniem native speakera i przykładem użycia w zdaniu. Słówka do nauki angielskiego w słowniku są podzielone na kategorie tematyczne, poziomy trudności oraz zestawy. Specjalnie ułożony algorytm nauki gwarantuje, że po każdej lekcji zapamiętasz średnio 93% słówek. Dodatkowo, wystarczy się zalogować, kliknąć jeden przycisk i wykonać proste ćwiczenie utrwalające słownictwo. Włączając do procesu nauki algorytm powtórek, przekonasz się, że Vocabus to 100% zapamiętanych słówek.
 • Czy zapamiętywanie słówek przychodzi Ci z trudem? Podczas nauki na platformie Vocabus zapomnisz o tym problemie. Kliknij Kup Teraz i zacznij przygotowania do matury choćby dziś!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]