Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

deal.pl » Kursy, Szkolenia » Języki obce

Ucz się tego, co Ci się na pewno przyda: kurs angielskiego 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów na platformie Vocabus - dostęp na 3, 6 lub 12 miesięcy. Każde słowo wzbogacone obrazem, nagraniem z wymową i przykładem użycia! Przygotowanie do wyjazdu za granicę! Dostęp do wielu innych kursów!

-51%

39 zł

19 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2018-02-26 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

 • Kurs angielskiego 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów na platformie Vocabus, 3 opcje
 • 1) 19 zł zamiast 39 zł za dostęp 3-miesięczny
 • 2) 29 zł zamiast 60 zł za dostęp 6-miesięczny
 • 3) 46 zł zamiast 96 zł za dostęp 12-miesięczny
 • O kursie: nauka najbardziej przydatnych słów i zwrotów (najczęściej używanych w Internecie, telewizji i prasie), pozwalających zrozumieć około 72% języka
 • Niezwykła okazja: logując się na platformie Vocabus, dostajesz dostęp do wszystkich kursów Vocabus (szczegóły w zakładce \"Opis\")!
 • Ponad 8000 haseł do dyspozycji, każde wzbogacone obrazem, nagraniem native speakera i przykładem użycia
 • Algorytm nauki gwarantuje, że po każdej lekcji zapamiętasz średnio 93% słówek
 • Włączając do procesu nauki algorytm powtórek, zapamiętasz 100% słówek
 • Doskonałe przygotowanie do wyjazdu za granicę
 • Rozwiązywanie językowych zawiłości zostaw sobie na później - najpierw skup się na tym, co naprawdę przydatne! Weź udział w kursie online 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów na platformie Vocabus za naprawdę niewiele!
 • Masz 3 opcje do wyboru:1) 19 zł zamiast 39 zł za dostęp 3-miesięczny2) 29 zł zamiast 60 zł za dostęp 6-miesięczny3) 46 zł zamiast 96 zł za dostęp 12-miesięczny
 • Logując się na platformie Vocabus, dostajesz dostęp do wszystkich kursów na platformie, m.in.:- Angielski Online - poziomy od A1 do C1- Kurs angielskiego online - Matura 2018 na poziomie podstawowym i rozszerzonym- Business English - kurs angielskiego online
 • Kursy, których podział opiera się na poziomie trudności, nie biorą pod uwagę częstotliwości występowania słów w prawdziwej komunikacji. Często uczą one słów, których nie będziesz miał okazji szybko zastosować w praktyce. W wypadku kursu 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów jest zupełnie odwrotnie - poznane przez Ciebie słowa są dosłownie wszędzie. Szacuje się, że ich znajomość umożliwia zrozumienie około 72% języka! Jeśli więc chciałbyś uporządkować swoje angielskie słownictwo i poznać najbardziej przydatne słowa - po prostu rozpocznij naukę 1000 Najważniejszych Słów i Zwrotów z Vocabus.
 • 1000 Najważniejszych Słów i ZwrotówTo kurs, którego dobór materiału został oparty na analizie słownictwa języka angielskiego. Przebadanych zostało ponad milion słów występujących w języku angielskim, a spośród nich wybrano te najczęściej używane w Internecie, telewizji i prasie. Jeśli chciałbyś poznać tylko te słowa, które najbardziej przydadzą Ci się w życiu codziennym, ten kurs jest właśnie dla Ciebie.
 • VocabusDzięki nauce z wykorzystaniem zasobów platformy internetowej można kilkukrotnie przyspieszyć proces nauki słownictwa, wykorzystując przy tym obraz, dźwięk i własną wyobraźnię. Masz do dyspozycji ponad 8000 haseł, każde wzbogacone obrazem, nagraniem native speakera i przykładem użycia w zdaniu. Słówka do nauki angielskiego w słowniku są podzielone na kategorie tematyczne, poziomy trudności oraz zestawy. Specjalnie ułożony algorytm nauki gwarantuje, że po każdej lekcji zapamiętasz średnio 93% słówek. Dodatkowo, wystarczy się zalogować, kliknąć jeden przycisk i wykonać proste ćwiczenie utrwalające słownictwo. Włączając do procesu nauki algorytm powtórek, przekonasz się, że Vocabus to 100% zapamiętanych słówek.
 • Kliknij Kup Teraz - zasiądź w swoim ulubionym fotelu i przyswajaj nowe, tylko przydatne słówka miło, szybko i przyjemnie!

Opinie użytkowników


nie tak


W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - FirmyNet Zakupy grupowe - Groupon Zakupy grupowe - Infobuzer Zakupy grupowe - KillerDeal Zakupy grupowe - KlubZnizek Zakupy grupowe - KupTravel Zakupy grupowe - Okazik Zakupy grupowe - TravelDay Zakupy grupowe - Triverna

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]