Wybierz swoje miasto: także ogólnopolskie tylko lokalne

Sprzedawca

  • VITA KOSMETIC-AGD-ROZMAITOŚCI
  • Kopernika 5/8
  • 38-200
  • pablo1special@gmail.com
  • 603 472 285
  • Jasło
    http://allegro.pl/my_page.phpuid=6700441
    godziny otwarcia:
    platforma on-line

VITA KOSMETIC-AGD-ROZMAITOŚCI

Ocena sprzedawcy

Użytkownicy nie wyrazili jeszcze opini na temat ofert tego sprzedawcy.

deal.pl » Dom, Rodzina, Dzieci » Dla domu

Koniec z tępymi nożami! Ostrzałka do noży w atrakcyjnej cenie.

-74%

79 zł

20 zł
Oferta archiwalna

UWAGA! Poniższa oferta jest ofertą archiwalną i nie jest już aktywna.


Oferta straciła ważność dnia: 2013-09-27 i prezentujemy ją w celach poglądowych.
Jeżeli szukasz ofert o podobnej tematyce, to skorzystaj z opcji: i gdy tylko pojawi się podobna oferta, to powiadomimy Cię o tym.

Opis

Ważne:

  • Precyzyjna ostrzałka do ostrzenia wszystkich typów noży.
  • Unikalny system bezpieczeństwa zapobiegający skaleczeniom.
  • Przyssawka dzięki której ostrzałka nie przemieszcza się na stole.
  • Wolframowo-karbidowe krawędzie ostrzące.

Szczegóły:

  • Voucher ważny od 26.09.2013 do 26.10.2013 (dostępny po zakupie w zakładce Moje konto/Moje vouchery),
  • Aby zrealizować voucher należy przesłać wiadomość e-mail na adres pablo1special@gmail.com podając:
  • kod pin oraz kod deaktywujący,
  • dane do przesyłki,
  • Przesyłka gratis.
  • Ostrzałka Anysharp
  • Współpracuje ze wszystkimi typami noży.
  • Unikalny AnySharp używa technologii węglika wolframu przedłużającego życie prawie każdego noża. AnySharp działa na praktycznie każdym  rodzaju noża, w tym drogich, utwardzonych noży ze stali i noży z ząbkowanym ostrzem (jak noże do chleba i nóż myśliwski).
  • Unikalną cechą AnySharp jest system bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu podstawki do ssania, która przywiązuje bezpiecznie do każdej gładkiej powierzchni lub blatu stołu. Podstawka ssąca  przywiązuje do każdej gładkiej powierzchni w dowolnym miejscu (stół, blat, kafelki, szyba itp.). AnySharp można nawet użyć na powierzchni pionowej, np. na ściennych kafelkach. Tym samym ostrzałki możemy używać tylko jedną ręką, bez potrzeby utrzymywania urządzenia.
  • AnySharp posiada wolframowo-karbidowe krawędzie ostrzące – nóż, lub nożyczki wystarczy przeciągnąć delikatnie -  trzy, cztery razy przez ostrzałkę, aby były ostre jak nowe.
  • AnySharp jest fabrycznie ustawiony na kąt ostrzenia wynoszący 20 stopni dając tym samym doskonały efekt za każdym razem. Używanie produktu nie wymaga szkolenia, każdy intuicyjnie będzie potrafił naostrzyć każdy nóż – bez możliwości uszkodzenia ostrza i ostrzałki (po zapoznaniu się z instrukcją obsługi). Minimalne ilości stali z noża są odrzucane w sposób bezpieczny i komfortowy.
  • AnySharp jest mały i lekki, można go łatwo  schować do pudełka, szafki lub szuflady kuchennej (ma około 6 cm wysokości). AnySharp jest produktem ekologicznym, przedłuża żywotność starym nożom czy nożyczkom, tym samym oszczędzamy na zakupie nowych akcesoria kuchennych.Zestaw zawiera:
  • Instrukcję użytkowania,
  • Ostrzałkę AnySharp 60x60mm o wadze 0,3kg z przyssawką od spodu.
  • Cechy produktu:
  • Precyzyjna w działaniu,
  • Do różnego rodzaju noży,
  • Łatwa w użyciu,
  • Szybko, łatwo i bezpiecznie naostrzysz noże,
  • Ułatwisz sobie pracę w kuchni,
  • Dzięki niewielkiemu rozmiarowi łatwa do przechowywania,
  • Przyssawka sprawia, że ostrzałka jest bardzo wygodna w użyciu i bezpieczna.

Opinie użytkowników


nie tak






W chwili obecnej nie opublikowano jeszcze żadnej opini - bądź pierwsza/pierwszy!

Zakupy grupowe - Sporti

 

  Przeczytałem/am oraz akceptuję regulamin oraz politykę prywatności

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie ich danych osobowych w celach reklamowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych [pełna treść klauzuli]

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych [pełna treść klauzuli]